Informacje dotyczące powrotu Dean’a Ambrose’a do WWE, Jeff Hardy ponownie kontuzjowany? Kiedy powróci Shane McMahon?

» Jak wiemy Dean Ambrose jest od kilku miesięcy wyłączony akcji z powodu kontuzji tricepsa. Ostatnim czasy pojawiły się informacje na temat jego ewentualnego powrotu do federacji WWE. Portal ringsidenews.com informuje, że jest szansa na powrót byłego mistrza WWE na gali Summerslam lub noc po niej. Dean podchodzi poważnie do całego etapu swojej rehabilitacji i z tego względu przeprowadził się do Birmingham, aby być bliżej swoich lekarzy.

» Dave Meltzer mówił podczas audycji The Wrestling Observer Radio o tym, że Jeff nie jest storline’owo kontuzjowany więc nadal może pracować. Wygląda na to, że na SummerSlam mozemy zobaczyć starcie Triple Threat o pas United States pomiędzy Nakamurą, Ortonem i Hardym. Miejmy jednak nadzieję, że Jeff do tego czasu podleczy swoje drobne urazy z którymi się ponoć zmaga.

» Shane McMahon nie był widziany w WWE TV od czasu Greatest Royal Rumble. Shane potrzebował operacji ze względu na przepuklinę jakiej się nabawił. Dave Meltzer wypowiedział się na temat powrotu O’Maca do federacji :

„On jest tylko wykonawcą. Nie ma żadnej władzy na zapleczu WWE. Nie wiem jak radzi sobie po operacji, ale widocznie z jakiegoś powodu nie ściągnęli go z powrotem do telewizji. Może po prostu chcą sprawdzić Paige i nie potrzebują go w TV. Paige jak na razie ma się dobrze w tej roli więc federacja nie chcę nic zmieniać”.