Incydent ze SmackDown Live, Znana walka wieczoru na No Mercy, Kim był przeciwnik Kane’a? Walka o mistrzostwo dodana do karty No Mercy, Jim Ross na temat debiutu dywizji na RAW, Kontuzja Summer Rae? Zapowiedź eventu Lowa Goes Lucha , John Cena na temat debiutu dywizji Cruiserweight, Zapowiedź eventu WrestlePro, Członek The Wyatt Family powrócił do WWE

» Podczas najnowszego odcinka WWE SmackDown Live doszło do ingerencji w main evencie, w którym John Cena zmierzył się z Deanem Ambrosem. Były mistrz WWE został zaatakowany przez AJ Stylesa, po czym Generalny Manager SD ogłosił, że na gali No Mercy Dean Ambrose zmierzy się z AJ Stylesem o tytuł, natomiast w przyszłym tygodniu otrzyma on możliwość na rewanż w starciu 1 vs 1.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas najnowszego odcinka WWE Main Event:

*Rich Swann vs Lince Dorado
*Heath Slater & Rhyno vs BreeZango
Dark Match – Kane vs Kevin Zion, który na co dzień występuje dla lokalnej federacji Southern Championship Wrestling.

» Podczas nadchodzącej gali dla rosteru SmackDown Live tj. No Mercy obecni Tag Team Champions Heath Slater i Rhyno zmierzą się z The Usos, którzy wczoraj pokonali powracających do akcji The American Alphe. Po pojedynku na zapleczu pretendenci spotkali się z mistrzami tylko po, to aby wysłać w ich kierunku pewne oświadczenie.

» Jim Ross na swojej stronie internetowej wypowiedział się na temat dywizji Cruiserweight, która zadebiutowała w poniedziałek na Monday Night RAW:

”Debiut dywizji Cruiserweight był bardzo zabawny, ponieważ otrzymaliśmy świetny pojedynek z udziałem czwórki utytułowanych wrestlerów ze sceny niezależnej. Mam nadzieję, że wszystkie gwiazdy należące do dywizji cruiserweight otrzymają odpowiednie wsparcie od federacji. Z niecierpliwością czekam na najbliższą galę Clash of Champions, gdzie Brian Kendrick zmierzy się z aktualnym mistrzem Cruiserweight TJ Perkinsem. Chciałbym również zobaczyć dywizję Cruiserweight, w której będą występowały wyłącznie kobiety. Czy to się spełni? Mam nadzieję”.

» Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że Summer Rae w przyszłym miesiącu odwiedzi klinikę lekarską, ponieważ prawdopodobnie doznała jakiegoś urazu, lecz na obecną chwilę nie wiadomo jakiego. A wszystko przez jej jedno zdjęcie, które pojawiło się na snapchacie.

» Poniżej przedstawiamy zapowiedź eventu Lowa Goes Lucha federacji The Wrestling Revolver, który odbędzie się 28 października w Clive. Warto dodać, że były uczestnik WWE Tough Enough Martin Casaus zmierzy się z Chavo Guerrero:

» WWE Superstar John Cena za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat debiutu dywizji Cruiserweight na RAW:

”Gratulacje dla debiutu #Cruiserweight na #RAW… #SDLive przyniesie ze sobą jeszcze więcej energii do @USA_Network. #CenavsAmbrose #TeamBlue”.

» Poniżej przedstawiamy promo nadchodzącego eventu federacji WrestlePro, który odbędzie się 19 listopada w Rahway. Oto gwiazdy, które wezmą udział w tym wydarzeniu:
Ryback, Broken Matt Hardy, Brother Nero, Colt Cabana czy Pat Buck

» Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że WWE Superstar Luke Harper pojawił się na SmackDown. Członek The Wyatt Family niedawno otrzymał zielone światło na powrót do ringu, ale nie wiadomo, gdzie będzie występował gdyż nie został wybrany w drafcie, który odbył się w lipcu.