Impact Wrestling zbanowane na Twitchu za kontrowersyjny segment, Powrót TNA w kwietniu, Taz oficjalnie z nowym kontraktem, WWE pozwie All Elite Wrestling?

» W ostatnim odcinku Impact Wrestling doszło do emisji bardzo kontrowersyjnego segmentu z udziałem Roba Van Dama, jego dziewczyny i „dziewczyny jego dziewczyny”. Cała trójka świętowała sukces z Hard to Kill w łóżku, przy czym obie kobiety miały na sobie jedynie skąpe stringi. Materiał video został opublikowany na YouTube, choć obecnie nie można go już obejrzeć. Za ten segment, Impact Wrestling dostało również bana od Twitcha.

» A, skoro mowa o Impact Wrestling, federacja oficjalnie zapowiedziała na 3 kwietnia galę honorującą TNA. Jak wiadomo, TNA to wcześniejsza nazwa Impact Wrestling i wielu fanów oczekiwało jej powrotu. Show upamiętniające TNA odbędzie się podczas weekendu WrestleManii 36.

» Wieloletni kontrakt z All Elite Wrestling zdecydował się podpisać Taz, który najbardziej znany jest z ECW, ale pojawiał się także w WWE i TNA. Ostatnimi razy komentował gościnnie AEW i niewykluczone, że taka właśnie będzie jego rola w nowej federacji. Być może podpisanie kontraktu z Tazem ma związek z nadejściem nowego programu od AEW na TNT, o którym już pisaliśmy.

» Ostatni odcinek AEW Dynamite był edycją specjalną i nazwany został „Bash at the Beach”. Wygląda na to, że WWE może pozwać o to All Elite Wrestling, ponieważ jak wiemy, Bash at the Beach to nazwa dawnej gali WCW PPV. Wrestling Observer Radio zauważyło, że po emisji ostatniego odcinka Dynamite, członkowie Elity wyszli na ring, aby porozmawiać z fanami i wspomnieli, że zostaną pozwani o użycie nazwy Bash at the Beach. Jest to o tyle ciekawe, gdyż Cody Rhodes w marcu 2019 roku zarejestrował tę nazwę jako znak towarowy, gdy ten wygasł. Ciężko zatem powiedzieć w tej sprawie coś konkretnego i nie wiadomo czy WWE zdecyduje się wystosować jakiekolwiek sądowe pismo w kierunku AEW.