Impact Wrestling TV 02 czerwca 2018: Wyniki tapingu

Zapraszamy do czytania wyników z tapingu Impact Wrestling, który odbył się w dniu wczorajszym w Windsor.

Show rozpoczęliśmy od pojedynku z udziałem Matta Sydala oraz Dezmonda Xaviera. Panowie stworzyli ciekawe widowisko. Podczas pojedynku pojawili się Kongo Kong oraz Brian Cage.

Fenix vs Rich Swann – Niesamowite widowisko. W trakcie walki pojawili się oVe. Panowie zaatakowali Fenixa tylko po to, aby Pentagon Jr mógł dokończyć ich dzieła. Niespodziewanie pod maską ”udawanego” Pentagona był Sami Callihan, co zezłościło prawdziwego Pentagona i w tym momencie, face’owie poradzili sobie z heelami.

Brian Cage def. Kongo Kong – kolejny szalony pojedynek z udziałem wielkich facetów, którzy w ringu prezentowali się, jakby należeli do dywizji Cruiserweight.

Allie vs Shotzi Blackheart. Podczas pojedynku swoje dwa grosze dołożyła Tessa Blanchard, przez co otrzymaliśmy tag team match.

Kiera Hogan i Allie def. Tessa i Shotzi

Członkowie LAX pojawili się razem z Konnanem na czele, który powiedział do Eddiego Kingston, że teraz on będzie królem. Ortiz oraz Santana zaatakowali Kingstona, któremu na ratunek przybyli Homicide oraz Hernandez i w taki sposób doszło do brawlu.

Homicide oraz Hernandez def. dwóch lokalnych wrestlerów

Joe Hendry def. Eli Drake
Po pojedynku Katarina pogratulowała zwycięstwa Hendry’ego, co z niesmakiem przyjął obecny przy ringu Grado.

Moose oraz A1 def. Austin Aries i Phil Atlas.
Po pojedynku Moose podziękował publiczności, a następnie zaprosił Grado do świętowania urodzin.