Impact Wrestling 19.04.19 – Raport

Wracamy do Impact Zone, ponieważ już za osiem dni odbędzie się Rebellion PPV. Obejrzymy dzisiaj starcie Lucha Bros z ekipą Drake’a i Edwardsa, co najpewniej będzie walką wieczoru. To na szczęście nie koniec atrakcji, zaczynajmy.

Walka Nr.1: Fallah Bahh & Scarlett Bordeaux vs Desi Hit Squad

Starcie rozpoczęli Bahh i Raju. Ten pierwszy pobawił się przez chwilę z publiką i został za to ukarany. Ciosy Rohita nie robiły jednak wrażenia na Fallahu, który poczęstował go Shoulder Blockiem. Wygląda na to, iż walczyć teraz będzie Raj. Udało mu się trafić rywala Spinning Sole Kickiem, jednak już po chwili Singh leżał na macie. Przyjął on Leg Sweep i Leg Drop. Doszło do zmiany i teraz z Rajem zmierzy się Bordeaux. Członek DSH chyba nie był zainteresowany walką z kobietą i kazał jej się wynieść. Klepnął on Rohita, który zachował się bardzo podobnie. Wracamy do Singha, który był właściwie zachęcany przez Scarlett. Zawodniczka chciała walczyć, ale uznała, że lepiej będzie jak wpuści do ringu Bahha. Jej partner od razu trafił obu oponentów ciosem, aczkolwiek nie spodziewał się Spinebustera od Raja. Singh wymierzył po tym kilka ataków, które tylko denerwowały Fallaha. Hindus zmienił taktykę i udało mu się dzięki temu obalić przeciwnika na ziemię. Desi Hit Squad postanowili wykonać jakąś akcję podwójną i to był błąd, gdyż Bahh zrobił unik. Panowie trafili na siebie i nie wiedzieli, że to Bordeaux może walczyć, ponieważ doszło do zmiany. Raj i Fallah zajęli się sobą poza ringiem. Scarlett chciała skoczyć na rywala i nie spodziewała się tego, że Rohit ją zatrzyma. Raju przyjął kilka uderzeń, a potem poleciał poza ring po Hurricanranie. Bahh zdążył się ogarnąć i jego koleżanka naciągnęła liny, co pozwoliło Fallahowi na wykonanie Suicide Dive’a. Bordeaux weszła następnie na trzecią linę i zgniotła oponentów swoim ciałem poprzez postawienie na Diving Crossbody. Panowie z DSH nie wiedzieli co zrobić – Singh przyjął Corner Hip Press od Scarlett, a Raju postanowił zamienić się z kolegą. Rohit miał nadzieję, że Bordeaux uraczy go swoim atakiem. Zawodniczka kazała mu zamknąć oczy i można było przewidzieć, że to Fallah wykona klasyczny atak swoim tyłkiem. Raju przyjął po tym Samoan Drop i do ringu wbiegł Raj, który załatwił rywala Jumping Complete Shotem. Zza pleców złapała go Scarlett, która wykręciła Singha tak, że przyjął on Jawbreaker, Belly to Belly oraz podwójny Banzai Drop.

Zwycięzcy: Scarlett Bordeaux & Fallah Bahh – 8.25 via Pinfall
Ocena: ** (Całkiem zabawne starcie – drużyna Scarlett i Fallaha jest ciekawa i publika je tej dwójce z ręki. Bahh chyba nie ma na co narzekać. Zamienili mu KM’a na Bordeaux.)

The Deaners zadebiutują już za tydzień. Pokazano nam kilka filmików z treningów tej dwójki. Wciąż myślę, że są one zabawne. Po chwili przeszliśmy na zaplecze. Drake popijał mleko i zauważył Edwardsa. Panowie byli podekscytowani swoją szansą na zdobycie tytułów drużynowych.

Walka Nr.2: Moose vs Dezmond Xavier

Xavier wykazał się szybkością, z którą rywal nie mógł konkurować. Moose miał jednak coś, czego Dezmondowi brakowało. Była to brutalna siła i Mr. Impact Wrestling wykorzystał ją do odrzucenia oponenta. Dez postanowił uderzyć przeciwnika w twarz i okazało się, że to był błąd. Hurricanrana została skontrowana i to samo stało się z kolejnym ciosem członka The Rascalz. Moose złapał rywala, ale już po chwili został potraktowany serią ataków. Mr. Impact Wrestling chyba nic sobie z tych ciosów nie zrobił, gdyż podniósł Xaviera i załatwił go za pomocą Snake Eyes. Dez nie miał od tego momentu za wiele do powiedzenia. Dopiero po jakiejś minucie skontrował Go To Hell na Hurricanranę, jednak w momencie jednego ze swoich skoków, przyjął on potężny Clothesline. Przez kilka chwil nie działo się nic specjalnego i zmieniło się to w momencie uniku Dezmonda. Moose nieprzyjemnie trafił w stalowy narożnik, ale udało mu się złapać skaczącego oponenta i rzucić go Powerbombem na Wentza i Treya. The Rascalz próbowali pomóc swojemu koledze i oczywiście im się to udało. Xavier wykorzystał moment, żeby pokonać Moose’a po Roll-upie.

Zwycięzca: Dezmond Xavier – 8.26 via Pinfall
Ocena: *3/4 (Nie widziałem w tym pojedynku niczego ciekawego. Właściwie sądzę, iż był on nudny i bardzo przewidywalny. Zwycięstwo Dezmonda nie było zaskakujące, bo tak to już jest w wrestlingu.)

Kiera Hogan spotkała się z Rosemary. Kiera przypomniała o tym, iż była przyjaciółką Allie gdy Rosemary siedziała w innym miejscu. Panie zaczęły się kłócić i przeszły do rękoczynów. Rosemary postanowiła uderzyć Hogan i udusić ją za pomocą łańcucha.

Tessa Blanchard wybrała się w malutka podróż. Mówiła Gail, że nie jest osobą, z którą warto drzeć koty. Kim jednak jej nie słuchała i nawet próbowała powstrzymać Tessę. Blanchard nazwała się najwspanialszą kobietą na świecie. Chce być najlepsza w historii. Dzisiaj przekonamy się jaką kobietą jest naprawdę Gail, która jest znana z tego, że wykorzystała pewnego szefa kuchni. Tessa postanowiła pojawić się w restauracji Roberta Irvine’a, który jest mężem Gail. Blanchard zaczęła przy okazji robić mały raban i weszła do kuchni. Tam rozsypała sztućce, uderzyła jakiegoś typa i potem uznała, iż jakiś łysiak jej grozi. Wyszło na to, że Roberta nie ma w restauracji i Tessa chciała, żeby typ przekazał Robertowi pewną wiadomość. Tessa oblała go sosem, a potem oblała sosem lub zupą innego ziomeczka. Blanchard na koniec przekazała Kim, że spotkają się w ringu na Rebellion PPV.

Gail Kim w wywiadzie powiedziała, że nie będzie wnosić oskarżenia. W Tessie widzi dawną siebie i uważa, że musi ją nauczyć pewnej lekcji, bo inaczej Blanchard nigdy się nie zmieni.

Walka Nr.3: Madman Fulton vs Tommy Dreamer

Madman załatwił przeciwnika serią ciosów i nie wyglądało na to, że Dreamer jakkolwiek się postawi. Kilka ataków z jego strony nie zrobiło wrażenia na członku OVE, który zaskoczył rywala Running Body Blockiem. Callihan chciał uderzyć Dreamera, ale mu nie wyszło i sędzia postanowił go stąd wyrzucić. Fulton zajął się Tommy’m i mimo otrzymania uderzenia, udało mu się poczęstować rywala Big Bootem. Dreamer skontrował kolejny cios Madmana i zaskoczył go kilkoma uderzeniami. Potem wykonał Hurricanranę poza ring, a tam uniknął szarży członka OVE. Fulton przyjął Chop, jednak ten atak tylko zachęcił go do ataku. Tommy został rzucony na barierki, a potem na krawędź ringu. Zapięty został Bearhug – dźwignia musiała zostać przerwana, a to pozwoliło Fultonowi wykonać Suplex i Splash. 1…Kick-out. Kolejna próba dźwigni miała zawieść, ale nie zawiodła. Kontrofensywa Dreamera nie była skuteczna i legendarny zawodnik otrzymał Sidewalk Slam. 1…2…Kick-out. Fulton nie trafił ze skokiem i został trafiony paroma ciosami w głowę. Madman próbował się stawiać, jednak został ugryziony w rękę i przyjął Cutter, a już po chwili leżał na macie po otrzymaniu Dreamer DDT. Tommy uznał, iż wyciągnie spod ringu kij do kendo. Nie interesował się on tym, że może przegrać walkę. Szarża mu w niczym nie pomogła i Fulton pokonał go po End of Days.

Panowie z OVE rzucili się na Dreamera i na pomoc przybył Willie Mack. Nie zrobił on jednak za wiele i do ekipy dołączył Rich Swann. Mistrz zdecydował, że załatwi braci Crist podwójnym Handspring Cutterem, ale nie widział jak Sami wyciąga kij baseballowy. Rich został przyduszony, a potem otrzymał on Piledriver. Swann został zmuszony do oglądania jak ręka Dreamera jest łamana. Potem sam oberwał w brzuch i to byłoby na tyle.

Zwycięzca: Madman Fulton – 8.05 via Pinfall
Ocena: **1/2 (Solidne widowisko z mocnym zwycięstwem dla Fultona, który nie wygląda w ringu tak źle jak myślałem, że będzie. Rywalizacja Richa z Callihanem trwa dalej i aż dziwi, że panowie nie zmierzą się w walce drużyn, a w pojedynku o pas X-Division.)

Rich i Willie przejęli się stanem Dreamera i mistrz chciał, żeby jego kumpel się trzymał. Pojawił się Killer Kross, który znowu próbował namieszać Mackowi w głowie. Zawodnik nie dał się i kazał Krossowi zająć się Impactem lub Moose’m. Willie wolał odpuścić sobie gadanie i zaproponował rywalowi walkę jeden na jeden.

Walka Nr.4: Madison Rayne vs Taya Valkyrie

Taya postanowiła obrazić Kanadę przed walką. Gdy tylko zabrzmiał gong to udało jej się wykonać X-Factor. Madison odpowiedziała na to Hurricanraną i mistrzyni postanowiła się wycofać. Valkyrie nie chciała już walczyć, ale do ringu wrzuciła ją Jordynne Grace. Taya nie pozwoliła Madison na wykonanie finishera, ale na Roll-up już jak najbardziej i to byłoby na tyle.

Zwyciężczyni: Madison Rayne – 1.05 via Pinfall
Ocena: brak (Nie podoba mi się sposób, w jaki Madison ostatnio pokonuje rywalki. Wygraną z Tessą jeszcze zrozumiem, ale nie rozumiem dlaczego zdecydowano, że Taya przegra dzisiaj w minutę po Roll-upie. Takie porażki jej w niczym nie pomagają i znając życie Rayne zmierzy się o pas.)

Johnny Impact powiedział w wywiadzie, że nie będzie za nic przepraszał. On się po prostu obudził. Brian Cage jest wspaniałym atletą, ale to mu nigdy nie wystarczy do bycia najlepszym. Okazało się, że John E. Bravo pracuje w domu Impacta jako pomagier. Mistrz przekazał, że nie obchodzi go zdanie innych. Cage przegra, bo Johnny wie jak go pokonać. Impact obiecał wykupić wszystkich ludzi związanych z Brianem. Zrobi to, gdyż chce utrzymać tytuł ze sobą.

Brian Cage dorwał Dona Callisa i zaczął go dusić. Don obiecał Cage’owi, że w starciu z Impactem sędziować będzie ktoś wyjątkowy. Zadzwonił od do Scotta D’Amore i przekazał, iż Cage zwariował. Callis powiedział Brianowi, że istnieje pewien plan, ale Scott zauważył, że planu nie ma. Po tych słowach pojawił się Cage, który chciał wiedzieć co to za plan. Po chwili pojawił się Lance Storm, który chciał, żeby wszystko zostało załatwione w sposób profesjonalny. D’Amore powiedział, że to właśnie Lance będzie sędzią specjalnym i to byłoby na tyle.

Walka Nr.5: Impact Wrestling Tag Team Championship Match – Lucha Bros vs Eddie Edwards & Eli Drake

Eli kilkukrotnie odepchnął Fenixa i został załatwiony Springboard Arm Dragiem. Na cios nadział się też Eddie. Drake przyjął po chwili dwa kopniaki i przed otrzymaniem finishera uratował go Edwards. Pentagon otrzymał Blue Thunder Bomb, a Rey przyjął Superplex. Fenix został po tym ataku sprowadzony do narożnika i musiał się on liczyć z ofensywą dwóch przeciwników. Eli wykonał Suplex i Fenix został po chwili znokautowany kombinacją Burning Hammer/Diving Knee Drop. Pentagon przerwał pin i poleciał na matę po Double Gourdbusterze. Atak nie zrobił specjalngo wrażenia na mistrzu, gdyż Lucha Bros przeszli po nim do ofensywy. Drake przyjął Double Superkick, a jego partner został zgnieciony przez Fenixa, który wykonał Diving Crossbody poza ring. Poza ringiem pojawili się LAX, którzy rozproszyli czempionów. Drake chciał wygrać walkę po Roll-upie, ale nie udało mu się. Cios kijem do kendo zawiódł i Eli został pokonany po kombinacji Fear Factor/Diving Foot Stomp.

LAX i Lucha Bros rzucili się na siebie po walce. Wydawało się, że to byłoby na tyle, jednak kamera wciąż pokazywała ring. Eddie próbował pomóc Drake’owi, który był zawiedziony porażką. Eli przytulił swojego kumpla, ale można było przewidzieć, że coś się jeszcze stanie. Gdy tylko Eddie się odwrócił to otrzymał on cios w plecy. Drake zabrał po tym kij do kendo i przywalił Edwardsowi w twarz.

Zwycięzcy: Lucha Bros – 5.20 via Pinfall
Ocena: **3/4 (Fajna walka, ale dramatem jest to, że trwała ona tylko pięć minut. Kolejnym dramatem jest to, że Eli zdradził Eddie’go i panowie nawet się ze sobą nie zmierzą na PPV, bo federacja zwolniła Drake’a przed końcem trwania jego kontraktu.)

Autor: RS