Impact Wrestling 03/04/15 – Raport

Tygodniówka mocno się zapowiadała, ponieważ miały się odbyć tak jakby trzy Main Eventy na jednej gali. Nie ukrywam że ostatni Impact był trochę gorszy od poprzednich ale to i tak był dobry poziom. Zapraszam do czytania.

Tradycyjnie przed rozpoczęciem dostaliśmy promo tego czego można się spodziewać, rysunkowe zapowiedzi gal to ciekawy pomysł tylko mam nadzieję, że jednorazowy ;).

Do ringu jako pierwszy udał się Eric Young, który zapowiedział ze z pewnością pokona Roode’a. Następnie na arenie pojawił się Bobby i panowie na przemian zaczęli mówić co zrobią z przeciwnikiem i kim on dla nich będzie!

YoungRoodeSubmission

1. Eric Young vs Bobby Roode
< Submission Match >
Zwycięzca: Eric Young

To miał być „Ostatni rozdział” ich starć jednak wydaję mi się, że to jeszcze nie koniec… Ogólnie to był solidny Submission Match.

RelinquishTagTitle1

Następnie doszło do segmentu z udziałem „The Wolves”, którzy zdecydowali się oddać pasy TT. Ich decyzja była spowodowana kontuzją Eddiego oraz tym, że Davey nie chciał mieć innego Tag Team partnera.

Wywiad z Lashleyem, w którym były Champion powiedział ze nie jest załamany z powodu utraty pasa, ponieważ ciężko trenował aby go odzyskać.

LovevsGail

Nadszedł czas na Knockouts. W ringu doszło do segmentu w którym Angelina powiedziała, że Gail nigdy jej nie dorówna, ponieważ to ona jest lepszym wrestlerem oraz to ona sześć razy była na szczycie dywizji pań. Oczywiście musiało dojść do walki.

2. Angelina Love vs Gail Kim
< Knockouts Match >
Zwycięzca: Gail Kim

Mi osobiście walka się podobała. Dużo fajnych akcji mogliśmy podziwiać, szczególnie poza ringiem. Była to dobra solidna walka.

Po walce doszło do segmentu w obozowisku „The Revolution”. Członkowie Ghost Asylum ( nowy program na DA ) szukali duchów i natrafili na chatę i ich gospodarzy. Najlepszy był Abyss z łopatą 😀

Promo walki Magnus vs Bram.

BramMagnus (1)

3. Bram vs Magnus
< Falls Count Anywhere Match >
Zwycięzca: Magnus

Walka wyszła bardzo dobrze tylko mało w niej było ( no właściwie to w ogóle ) Falls Count Anywhere Matchu. Bardziej to był NO DQ Match. Czy spełniła moje oczekiwania? Jak najbardziej tak tylko zdziwiła mnie końcówka bo wydawało się, że Bram po wykonaniu Lifting DDT na krzesło dąży do zwycięstwa, a tu Magnus zaskoczył i wykonał kilka Powerbombów + finishera.

Co ciekawe w trakcie walki pojawiła się Mickie, którą zaatakować chciał Bram jednak przeszkodził mu James Strom!!!


Wydaję mi się, że któryś z dwójki Magnus/Bram dostanie program ze Stormem.

Przenieśmy się teraz na zaplecze gdzie Kurt podbudował nieco ME, mówiąc ze mimo faktu iż Lashley jest niszczycielem to on i tak go pokona.

Następnie Magnus podziękował Stormowi, że ten uratował jego dziewczynę. Teraz wyjaśnię wam moje powyższe słowa. Dlaczego Magnus może dostać program z Jamsem? Odpowiedź jest prosta Storm jest heelem i nie zanosi się na face turn. Bram także jest heelem, więc wątpię ze dojdzie do feudu na linii heel vs heel. W feud z Magnusem może zostać włączona Mickie, która możliwe ze spodobała się Cowboyowi

AnglevsLashley

4. Kurt Angle (c) vs Bobby Lashley
< TNA World Heavyweight Championship Match >
Zwycięzca: Kurt Angle (c)

Zawodnicy pojawili się na arenie w taki sam sposób jak podczas ich pierwszego starcia w Londynie, pierdółka ale mogła się podobać. Co do samego starcia to było ciut gorszę od ich pierwszego ale może to dlatego bo ostatnio ze sobą walczyli. Finał walki był dosyć kontrowersyjny, więc może ujrzymy Angle vs Lashley III. / AJ