Ile osób wykupiło Full Gear PPV?, Rozpiska dużych gal AEW na 2020 rok, Karta walk na WWE Starrcade, MLW podpisało nowy kontrakt z ich gwiazdą

» Według Dave’a Meltzera, galę AEW Full Gear w tradycyjnym systemie PPV wykupiło około 100 000 osób, czyli tyle samo co ostatnie All Out. Dotychczas największym zainteresowaniem wśród gal PPV w All Elite Wrestling cieszyło się Double or Nothing. Majową galę wykupiło około 110 000 osób, a więc jak widać nie jest to duża różnica. Prezes federacji Tony Khan przyznał, że chce robić kwartalne PPV. Kolejna odbędzie się na początku 2020 roku (choć nie została jeszcze zapowiedziana), druga pod nazwą Double or Nothing 2 zaplanowana jest na weekend “Memorial Day” w MGM Grand Garden Arena. Wiemy także, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja All Out, które pozostanie w Chicago.

» 1 grudnia odbędzie się gala WWE Starrcade, której jedyna godzina zostanie wyemitowana na żywo za pośrednictwem WWE Network. Na ten moment karta walk na te wydarzenie prezentuje się następująco:

Steel Cage Match o tytuł WWE Universal
Braun Strowman vs. “The Fiend” Bray Wyatt (c)

Texas Tornado Match o pasy WWE Women’s Tag Team
Charlotte Flair & RAW Women’s Champion Becky Lynch vs. Asuka & Kairi Sane (c)

WWE United States Title Match
Kevin Owens vs. AJ Styles (c)

WWE Intercontinental Title Match
The Miz vs. Shinsuke Nakamura (c)

SmackDown Tag Team Titles Match
The Revival vs. The New Day (c)

Roman Reigns vs. King Corbin

Seth Rollins vs. Erick Rowan

Rusev vs. Bobby Lashley

Wystąpią także: Randy Orton, The Street Profits, Luke Gallows & Karl Anderson, Sasha Banks &  SmackDown Women’s Champion Bayley, Ricochet, Aleister Black, Alexa Bliss, Nikki Cross, Andrade & Zelina Vega.

» Major League Wrestling ogłosiło, że podpisali nowy, wieloletni kontrakt z Jacobem Fatu. Zawodnik ten jest obecnym MLW World Heavyweight Championem. Fatu zadebiutował w MLW w lutym. Jego następny występ zaplanowany jest na 5 grudnia podczas Opera Cup w Nowym Jorku.