Hulk Hogan pojawi się na WrestleManii 34?, Ronda Rousey o przygodzie z MMA, Współpraca Impact Wrestling z RISE, JBL przeprowadza wywiad z Kanem

» W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje mówiące o powrocie Hulka Hogana do WWE, a jego rola polegałaby na niesieniu pomocy innym wrestlerom uczyć się na własnych błędach. Hulk ma pojawić się także na dzisiejszej premierze filmu dokumentalnego o Andre the Giant. Na pytanie jednego z fanów odnośnie jego występu na WrestleManii 34 odpowiedział, że będzie oglądał WrestleManie w sieci WWE Network.

» WWE RAW Women Ronda Rousey udzieliła wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedziała się na temat swojej kariery w MMA:

”W judo oraz MMA zdarzały się momenty, które bywały zabawne. Jednak po pewnym czasie odkochałam się i znalazłam nową miłość. Był czas, kiedy chciałam honorowo odejść z UFC. Czułam, że udowodniłam wszystko, ale nie wiedziałam czy wszyscy mają podobne odczucia. Niczego nie żałuję i jestem szczęśliwa z powodu wypełnienia obowiązku”.

» Federacja Impact Wrestling ogłosiła nawiązanie współpracy z federacją RISE, która swoją siedzibę ma w Illinois. W RISE kładą ogromny nacisk na organizowanie seminariów z naciskiem na rozwój wrestlerek w profesjonalnym wrestlingu.

» Były WWE Champion JBL przeprowadził wywiad z Glennem Jacobsem, którego możecie oglądać na RAW pod maską Kane’a. JBL jest komentatorem dla FOX Business Network. Rozmowa dotyczyła kandydatury Jacobsa na burmistrza Knoxville w stanie Tennessee: