Hulk Hogan o wielkiej roli Kane’a w WWE, Co by było gdyby AJ Styles nie przybył do WWE?, Materiał promujący BackLash 2018

» W ostatnim czasie Kane wygrał wybory na stanowisko burmistrza Knox County w stanie Tenessee. Jego następnym krokiem będzie udział w wyborach parlamentarnych, które odbędą się w listopadzie. W poniższym materiale wideo WWE Hall of Famer Hulk Hogan wypowiedział się na temat roli Kane w WWE:

”Kane zajmuje się wszystkim na backstage’u w WWE. Za kulisami on załatwia niemalże wszystkie sprawy. Jest bystrym facetem, więc mam nadzieję, że mu się uda wszystko, co zamierza w przyszłości”.

» WWE Champion AJ Styles wystąpił w najnowszym podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedział się na temat tego, czy czułby się dobrze, gdyby nigdy nie podpisał kontraktu z WWE:

”Byłem szczęśliwy podczas mojej przygody ze sceną niezależną. A to, gdybym nie przybył do WWE nic by nie zmieniło. Osiągnąłem o wiele więcej, niż myślałem, więc fakt iż udało mi się tak wiele osiągnąć na scenie niezależnej jest niesamowity. Następnie dostałem się do WWE i występuję na SmackDown Live. W WWE nie powiedziałem ostatniego słowa i zamierzam przez długi czas być na szczycie”.

» W najbliższą niedziele odbędzie się gala WWE PPV BackLash z udziałem gwiazd występujących na Monday Night RAW, jak i SmackDown Live. W poniższym materiale wideo przedstawiamy najnowszą zapowiedź tego wydarzenia: