Hulk Hogan chce walki z Braunem Strowmanem, Co czeka nas na Hell in a Cell?, Przedwczesny push dla Adama Cole’a?, Głos bukmacherów odnośnie Hell in a Cell

» WWE Hall of Famer Hulk Hogan wziął udział w sesji Q&A, w której wypowiedział się na temat zawodnika, z którym chciałby się zmierzyć:

”Jeżeli mógłbym się zmierzyć z jednym z zawodników obecnie występujących w federacji World Wrestling Entertainment to bez większego problemu wskazałbym Brauna Strowmana jako wrestlera, z którym stoczę swój ostatni pojedynek w ringu. Wydaje mi się, że zarówno ja jak i on zyskalibyśmy bardzo wiele z takiego pojedynku…. Z pewnością każdy dowiedziałby się z jakiej gliny ulepiony jest Braun i czy wie, czym tak naprawdę jest The Hulkamaniacs”.

» Wszystko wskazuje na to, że walką wieczoru gali Hell in a Cell będzie starcie z udziałem byłego mistrza WWE United States Kevina Owensa oraz obecnego komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona. Już wkrótce do karty pojedynków zostaną dodane takie walki jak:

Randy Orton vs Rusev – rewanż z SummerSlam
Bobby Roode vs Dolph Ziggler – walka pożegnalna show offa
Aiden English vs Sami Zayn – kick off

» Portal Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że były Ring of Honor Champion, czyli Adam Cole otrzyma title shota znacznie wcześniej niż tego się spodziewano i już podczas eventu w Houston ma wejść do jednego ringu z obecnym mistrzem WWE NXT Drew McIntyrem, a na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski zawodnika z Europy. Jak myślicie, czy Adam Cole wkrótce zostanie nowym mistrzem NXT, a Drew dołączy na RAW lub SmackDown?

» Jeśli chodzi o przyszło-miesięczną galę WWE PPV Hell in a Cell to według bukmacherów zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w starciu o WWE Championship jest obecny mistrz Jinder Mahal, który ma bronić tytuł jeszcze przez kilka miesięcy co z pewnością może nie spodobać się WWE Universe. Warto także wspomnieć o starciu z udziałem Shane’a McMahon oraz Kevina Owensa, w którym faworytem do zwycięstwa jest były United States Champion.