Hot News: WWE wydało oświadczenie w sprawie kolejnych gal w Arabii Saudyjskiej!

Jeszcze dzisiaj publikowaliśmy news, w którym niejasna była sytuacja na linii WWE-Arabia Saudyjska. Pisaliśmy o niezadowoleniu Vince’a McMahona i gwiazd WWE, a tymczasem federacja wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że… rozszerzyła współpracę z The Saudi General Entertainment Authority do 2027 roku wliczając to dwie gale rocznie.

Należy podkreślić, że dotychczas WWE wspólnie z Arabią organizowali właśnie dwie gale rocznie (tak było w 2018 i 2019), ale teraz nastąpiło oficjalne oświadczenie. Najprawdopodobniej w związku z ostatnimi doniesieniami, jakoby współpraca miała się zakończyć.

Nie wiadomo na ten moment, kiedy odbędzie się kolejna gala w Arabii, natomiast wiele wskazuje, że będzie to początek 2020 roku, aby wrócić pod koniec tego właśnie roku.

Poniżej oficjalne oświadczenie:

“WWE® I THE SAUDI GENERAL ENTERTAINMENT AUTHORITY ROZSZERZAJĄ WSPÓŁPRACĘ

STAMFORD, CONN. i RIYADH, SAUDI ARABIA, 4 Listopada, 2019 – Po historycznym wydarzeniu Crown Jewel w Rijadzie, WWE (NYSE: WWE) i Saudi General Entertainment Authority (GEA) rozszerzyły współpracę w organizowaniu gal na żywo do 2027 r. obejmując drugi doroczny duży event. WWE i GEA kontynuują również prace nad ukończeniem umowy medialnej w regionie MENA.

Ta długoterminowa współpraca pokazuje zaangażowanie WWE i GEA w dostarczanie rozrywki sportowej w regionie i wspiera projekt Saudi Arabia’s Vision 2030.”