Hot News: Walter w WWE NXT UK?

W ostatnich miesiącach rosły spekulacje o zainteresowaniu się przez WWE austriackim zawodnikiem Walterem. Federacja chciała go ponoć nawet zakontraktować w tym samym czasie, w jakim podpisywali umowę z Keithem Lee, ale nie doszło wtedy do porozumienia, gdyż Walter miał ważny kontrakt z niemieckim wXw i sam nie chciał zbytnio oddalać się od swojego domu na długie okresy.

Niedawno Walter rozmawiał z „The Mirror”, gdzie wyznał praktycznie to samo o czym pisały media związane z wrestlingiem. Austriak zapytany o pogłoski związane z jego debiutem w WWE, odpowiedział bowiem:

„Nie wiem czy o tym już nie mówiłem, ale bycie częścią RAW lub SmackDown to nie jest coś czym jestem zainteresowany. Nie chcę mieszkać w USA, chociaż naprawdę lubię NXT i myślę, że to świetny produkt wypełniony najlepszymi talentami na świecie oraz koncentrujący się na rywalizacji w ringu. To jest to, co lubię. Zatem nie chcę powiedzieć, że to się nigdy nie wydarzy, ponieważ w wrestlingu pewne sprawy zmieniają się szybko.”

Oficjele WWE postrzegają Waltera jako utalentowanego, wielkiego faceta i zdają sobie sprawę z jego wartości. Pojawiły się także głosy, jakoby WWE miało zaoferować mu kontrakt pozwalający na występy w NXT UK. Być może wtedy Walter zgodziłby się podpisać umowę, gdyż wtedy mógłby nadal pracować zarówno w wXw jak i innych federacjach w Europie, a także nie oddalać się od własnego domu na cały czas.

Co o tym myślicie? Piszcie w komentarzach! 😉