Hot News: Triple H zmierzy się z Sethem Rollinsem na WrestleManii 33?

Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW gościem Michaela Cole’a był Triple H, który wypowiedział się na temat kontuzji Setha Rollinsa:

”Jeśli mam być szczery to muszę przyznać, że jestem lekko rozczarowany, ponieważ chciałem walczyć z Sethem Rollinsem, lecz nie uda mu się wyleczyć do WrestleManii. Jedyną odpowiedzialność za wydarzenia, które mają miejsce z nim związane ponosi sam Seth Rollins, ponieważ przestał go słuchać i wykonywać jego polecenia. W zeszłym tygodniu Seth skopiował Romana Reignsa i zmierzał do ringu obok fanów co spotkało go ze srogą karą. Widziałem przyszłą gwiazdę w Rollinsie, ale on postanowił pójść na łatwiznę i zrobić coś bez sensownego. Na WrestleManii zmierzę się z Sethem Rollinsem”.

Po tych słowach Hunter wręczył kopertę gospodarzowi wywiadu przy czym zaznaczył, że jeśli spotka on Rollinsa to powinien mu ja wręczyć, gdyż tam znajduje się bilet na WrestleManię.

W przyszłym tygodniu poznamy odpowiedź Setha Rollinsa na wyzwanie ze strony Triple H, ale z pewnością się na nie zgodzi.