Hot News: Luke Gallows i Karl Anderson wkrótce w Impact Wrestling?

Byłe gwiazdy WWE, Luke Gallows i Karl Anderson są podobno bliscy podpisania kontraktu z Impact Wrestling – informuje Pro Wrestling Sheet.

Federacja chce, aby wspomniana wyżej dwójka wystąpiła na Slammiversary, 18 lipca, które będzie transmitowane na żywo w systemie PPV. Przypomnijmy, że Gallows i Anderson zostali zwolnieni z WWE w kwietniu razem z wieloma innymi osobami.

Od jakiegoś czasu Impact Wrestling promuje galę Slammiversary, emitując tajemnicze materiały video:

Jak widać, w materiale Gallows i Anderson przewijają się w tle. Ostatnio nawet federacja zaczęła teasować powrót popularnej stajni – Aces & Eights. Niewykluczone, że w razie powrotu, byli członkowie The Club zasililiby szeregi powracającej grupy.

Mówi się, że Impact Wrestling zaoferowało Luke’owi i Karlowi “niesamowicie silne” kontrakty, które pozwoliłyby występować im także w New Japan Pro Wrestling. Oczywiście przy obecnych ograniczeniach podróży może minąć trochę czasu, zanim będą mogli dostać się za granicę.

Na chwilę obecną, Luke Gallows i Karl Anderson promują swój duży podcast “TalkNShopAMania”, który ma się odbyć notabene 18 lipca. Panowie najprawdopodobniej będą rozmawiać w nim o swoim czasie w WWE i swojej przyszłości.