Hot News: Jedna z zawodniczek RAW prawdopodobnie kontuzjowana !!!

Według doniesień FightfullWrestle jedna z członkiń Kabuki Warriors, Kairi Sane doznała kontuzji głowy podczas nagrywania tapingu RAW na przyszły tydzień. Zmierzyła się w pojedynku z pretendentką do pas kobiet RAW Nia Jax. Postularna zawodniczka spowodowała akcją poza ringiem uraz głowy u Sane. Miejmy nadzieję, iż Japonce nic groźniejszego się nie stało.

To nie pierwszy przypadek, gdy Nia jest zamieszana w kontuzję swoich koleżanek z federacji. Kilka tygodni wcześniej była sprawczynią groźnie wyglądającej akcji, także z wcześniej wymienioną Kairi. Wtenczas pchnęła niebezpiecznie swoją przeciwniczką w narożnik, gdy ona komunikowała, że nie jest jeszcze gotowa przy bezboleśnie zamarkować akcję.

Przyszła mama, czyli Becky Lynch również padła ofiarą Jax. Przed Survivor Series 2018, gdzie miała zaplanowaną walkę z ówczesną mistrzynią RAW Rondą Rousey, został złamany jej nos. Sprawczynią tego przykrego wydarzenia jak można się domyśleć jest dzisiejsza antybohaterka.

 

Miejmy nadzieję, że to ostatni taki występek Nia Jax oraz, że WWE ujrzy, iż jest niebezpieczną zawodniczką dla swoich koleżanek z federacji