Hot News: Daniel Bryan nie wystąpi na Crown Jewel!

Od razu uprzedzamy, że nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzona informacja, natomiast jak przekazuje PWInsider, plotki się potwierdziły i Daniel Bryan odmówił występu na piątkowej gali w Arabii Saudyjskiej.

Podobna sytuacja wystąpiła w przypadku Johna Ceny, który pierwotnie reklamowany był jako jeden z członków turnieju World Cup. 16-krotny mistrz świata odmówił jednak występu, gdyż oprócz jego prywatnych zastrzeżeń względem kraju w którym odbywać się będzie gala, nie byłaby to dla niego dobra wizytówka w kontekście kontraktów, które ma podpisane z różnymi firmami. W telewizji wytłumaczono to tak, że w trakcie ostatniego Monday Night RAW, Baron Corbin zdecydował, że Bobby Lashley zastąpi Cenę w turnieju o Puchar Świata, ponieważ podoba mu się jego postawa, a Cena nawet nie odbył walki kwalifikacyjnej.

Sytuacja z Danielem Bryanem nie jest jednak taka łatwa, gdyż ma on zaplanowaną walkę z AJ Stylesem o tytuł WWE. Ponoć federacja myślała już o nagraniu tej walki w Performance Center i wyemitowaniu jej podczas Crown Jewel, jednak pomysł ten został ostatecznie odrzucony. Zarówno Bryan jak i Styles pojawią się na dzisiejszym SmackDown, gdzie z pewnością cała ta sprawa nam się wyjaśni.

Oczywiście najpewniejsze i chyba nawet jedyne opcje są takie, że Bryan stoczy walkę z AJ’em o pas już podczas SmackDown lub obecny mistrz WWE dostanie nowego przeciwnika na Crown Jewel, np. Ruseva.