Hot News: Co takiego szykuje Hulk Hogan na 27 października?

27 października będzie największym dniem, historia ponownie zostanie stworzona w świecie wrestlingu, 2Sweet HollyWoodHogan 4 Life – taką wiadomość przekazał Hulk Hogan.

Co chciał tym przekazać? Na razie można jedynie spekulować, ale pewne jest, że chodzi o legendarną grupę New World Order, gdyż w akcję promocyjną włączyli się także Scott Hall i Kevin Nash.

Obaj byli ostatnio widziani w WWE Performance Center i przede wszystkim w sklepie Hulka Hogana w Orlando co wywołało liczne spekulacje.

W publikowanych przez Hulkstera filmikach na mediach społecznościowych można zobaczyć motyw nWo na co Hogan najczęściej reaguje słowami: „Znowu…? Co się dzieje z moim telefonem? To jest szalone”.

Hmmmmm Hollywood HH

Post udostępniony przez Hulk Hogan (@hulkhogan)

Obecnie WWE Hall of Famer promuje 27 października gdzie tylko się pojawia, czego przykładem jest chociażby poniższy materiał video:

Na oficjalnej stronie internetowej HulkHogan.com można zaś zobaczyć już licznik odliczający do tego dnia.

Hulk zmienił także swoje zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych nawiązujące do czasów Hollywood Hogana: https://www.facebook.com/hulkhogan/photos/a.148329918539142.24171.135463036492497/1897640120274771/?type=1&theater

Tak jak wspomnieliśmy na początku, póki co nie są znane szczegóły i nie wiemy co tak naprawdę Hulkster wraz z nWo planują. Być może chodzi o reaktywację grupy. Pytanie jednak, w jakich okolicznościach? A, wy jak myślicie?