Hot News: Choroba byłej NXT Womens Champion!

» Kiedy Kairi Sane straciła NXT Women’s Championship w walce z Shayną Baszler na WWE Evolution, wielu spodziewało się, że zostanie powołana do głównego rosteru. Ta teoria była coraz bardziej prawdopodobna po tym, gdy przegrała z Shayną w rewanżu na NXT TakeOver: WarGames. Przed powołaniem miała jeszcze połączyć siły z Dakotą Kai i Io Shirai przeciwko Shaynie, Jessamyn Duke i Marinie Shafir, Niestety do tej walki szybko nie dojdzie, ponieważ Kairi nie będzie mogła robić wiele przez następne kilka dni/tygodni.

Na swoim koncie na Twitterze ujawniła, że cierpi na chorobę rąk, stóp i ust. Jest to choroba, na którą zazwyczaj chorują dzieci, co bardzo dezorientuje Kairi:

Poniżej zamieszczamy tłumaczenie tweeta z języka japońskiego:

„Gorączka spadła, ale teraz moje dłonie, stopy i usta mają tajemniczą wysypkę … Czy iść do szpitala z nią? ???? ( choroba ręki, stóp i ust) jest chorobą, która zaraża tylko dzieci w wieku poniżej 5 lat, dlaczego wirus dostał się do mojego ciała przez pomyłkę? Lol

Na ten moment medycyna nie ma żadnych lekarstw na tę chorobę, ale odpoczynek zazwyczaj pomaga, w zależności od stopnia nasilenia. Nie wiadomo zatem kiedy Kairi ponownie stanie w ringu WWE.