Homicide o spotkaniu zarządu WWE z Impact Wrestling i innych tematach, Trzy heel turny na ostatnim RAW, Sting szczerze o swojej kontuzji i planach walki z Undertakerem

» Gwiazda Impact Wrestling Homicide był ostatnio gościem w The Serious Lowdown na TheChairshot.com. Wypowiedział się on na kilka temat związanych z wrestlingiem:

  • Ewolucja X-Divison

“Myślę, że jest to bardziej agresywne, jeśli mam być z tobą szczery. Mamy bardzo głodną dywizję wrestlerów i powiedziałbym, że przyszłość jest dla nas jasna.”

  • Formacja LAX

“Byłem na Brooklynie w Nowym Jorku, kiedy Konnan zadzwonił do mnie i powiedział… ‘Hej, robię coś nowego o nazwie LAX dla TNA Wrestling‘. Zawsze będę pamiętał 29 grudnia 2005 roku, kiedy przyleciałem do Orlando na Florydzie. Zasadniczo rozmawiałem z Konnanem, on przekazał mi wszelkie szczegóły i mówił mi jak to będzie. Ja byłem bandytą, a on legendą z WCW. Chodziło o udzielenie szacunku Latynosom na jaki zasługują w pro wrestlingu. Zatem to co zrobiliśmy, to zapukanie i uderzenie w drzwi, zasłużyliśmy na nasz szacunek i niech świat wie, że to był nasz czas.”

  • Spotkanie zarządu WWE z Impact Wrestling

“Wielki czas nadchodzi. Mimo, że jestem zawodowym pracownikiem, nadal jestem tym fanem i kocham magię. To jest jak… Nigdy nie wiesz co się stanie, dopóki to się nie stanie. To coś, co przyjdzie i będziesz się z tego cieszyć.”

  • Wprowadzenie Abyssa do Hall of Fame

“Jestem dumny z tego kolesia. On na to zasługuje. Poznałem go w Puerto Rico i to było szalone, ponieważ doszło wtedy do zamieszek i tak się spotkaliśmy po raz pierwszy. Po tym wszystkim, poszliśmy do TNA i on był jednym z najciężej pracujących gości nie tylko w pro wrestlingu, ale dla firmy. Jest bardzo lojalnym człowiekiem.”

» Podczas ostatniego Monday Night RAW byliśmy świadkami aż trzech heel turnów. Przeszli je Bobby Lashley, Nikki oraz Brie Bella. Wciąż nie wiemy jak ma się sytuacja z Deanem Ambrosem, który opuścił Setha Rollinsa i Romana Reignsa po walce wieczoru i sam udał się za kulisy.

» Legenda WCW oraz była gwiazda TNA i WWE – Sting, wyznał ostatnio w jednym z wywiadów, że nie obwinia Setha Rollinsa za to co stało się podczas ich walki. Zdaniem Ikony, było to spowodowane tym, że sam się zapomniał i rozluźnił swoje ciało zbyt mocno. Jak mówi, bardzo tego żałuje, bo miał wielkie plany wobec swojej postaci w WWE i bardzo chciał naciskać na starcie z Undertakerem podczas WrestleManii.