Historia stojąca za segmentem Lashley&Rush vs Owens podczas RAW

» Segment podczas ostatniego RAW z Bobby’m Lashley’em i Lio Rushem miał na celu przeprowadzenie heel turnu.

Według informacji The Wrestling Observer Newsletter kreatywni WWE właśnie zdecydowali się na ten krok wcześniej tego dnia. Odbyła się długa dyskusja na temat tego, czy Lashley byłby lepsza jako heel czy face w tej chwili, zwłaszcza, że ​​tracą w tej chwili Kevina Owensa, który skończył walkę z kontuzją kolana. Owens będzie wyłączony z akcji przez około 4 miesiące, jeśli potrzebuje tylko drobnej operacji, ale może to być 8 miesięcy, jeśli uraz jest poważniejszy. Decyzja została podjęta podczas RAW, aby „sturnować” Lashleya, aby zajął miejsce Owensa jako heel. Zmiana okazała się oczywista, gdy ranił Owensa, aby były solidne podstawy do nieobecności KO w telewizji.

Warto zauważyć, że Rush został połączony z backstagem dzięki słuchawce, z której Vince McMahon przekazywał mu informacje na bieżąco.

Kevin Owens zmagał się z kontuzją kolana już od jakiegoś czasu, a cała sytuacja wyjaśni się dopiero na stole operacyjnym, gdzie okaże się na ile Kevin opuści WWE. Od jego debiutu w WWE w 2014 roku nie brał ani jednego wolnego z powodów zdrowotnych.