Hiromu Takahashi powraca do NJPW, Znamy finał Best Of Super Juniors 26, Karta finałowego dnia BOSJ 26

» Hiromu Takahashi, który pauzuje już prawie rok z powodu kontuzji, której doznał na gali w San Francisco podczas starcia z Dragonem Lee opublikował na swoim koncie na Twitterze ciekawy filmik. Wideo przedstawiało pluszaka\kota Daryla, który maluje różowego kota, a ten wygląda jak on. Następnie ten kot wychodzi z kartki rozrywając rysunek, który wcześniej powstał. Dalsza cześć filmu pokazuje datę 5 czerwca, czyli dzień finału Best Of Super Juniors 26. Oznacza to zapewne, że były IWGP Jr. Heavyweight Champion powróci do federacji po długiej nieobecności. Nie jest jeszcze pewne, czy będzie to ringowy powrót czy może zwyczajne pojawienie się podczas show.

» Dziś poznaliśmy osoby, które zawalczą ze sobą w finale turnieju Best Of Super Juniors 26. Blok A wygrał Shingo Takagi, zaś zwycięzcą Bloku B został Will Ospreay. Obaj panowie byli faworytami swoich bloków i ich udział w wielkim finale zaskoczeniem nie jest. Finał BOSJ 26 odbędzie się 5 czerwca, gdzie prócz walki finałowej dojdzie do kilku innych pojedynków. Zwycięzca zawalczy z Dragonem Lee na Dominion, a stawką będzie pas IWGP Jr. Heavyweight Championship.

» Już 5 czerwca będziemy świadkami finałowego dnia Best Of Super Juniors 26, gdzie tradycyjnie odbędzie się finał turnieju. Gala promowana jest też ze względu na to, że to właśnie wtedy w NJPW zadebiutuje Jon Moxley, który zawalczy z Juicem Robinsonem o pas IWGP United States. Dojdzie też do walki Hiroshi Tanahashiego z Jay’em Whitem. Jak na razie NJPW reklamuje 3 pojedynki, ale możliwe że jakiś mecz zostanie dodany do karty show.