Hideo Itami czołową postacią w dywizji Cruiserweight, Austin Aries odrzucił propozycję Impact Wrestling, Pojedynki zapowiedziane na dzisiejsze RAW

» Zawodnik z Japonii to jest Hideo Itami w przyszłości ma być promowany przez federację World Wrestling Entertainment na jedną z czołowych postaci w dywizji Cruiserweight i najprawdopodobniej już wkrótce będziemy świadkami jego feudu z Enzo Amore o Cruiserweight Championship. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy zadebiutuje na 205 Live, ale na pewno nastąpi to w najbliższym czasie, gdyż jego obecność została zapowiedziana na styczniowe live eventy.

» Były WWE Superstar Austin Aries jakiś czas temu wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez X-Paca, w którym wyjawił iż po odejściu z największej federacji na świecie miał ofertę dotyczącą powrotu do Impact Wrestling jednak nie skorzystał z niej, gdyż chce mieć pełną kontrolę nad rozwojem swojej postaci czego mu nikt nie mógł zagwarantować.

Znalezione obrazy dla zapytania Aries Austin with X-Pac

» Federacja World Wrestling Entertainment za pośrednictwem portali społecznościowych ogłosiła trzy pojedynki z udziałem członków The Shield, które odbędą się podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW:

Samoa Joe zmierzy się z Deanem Ambrosem
Sheamus zmierzy się z Sethem Rollinsem
Cesaro zmierzy się z Romanem Reignsem

Znalezione obrazy dla zapytania roman reigns vs cesaro