Heel Turn The New Day?, Nowy pretendent do pasa WWE NXT, Rey Mysterio chwali Ricocheta, Nowy ring name wrestlera z NXT, Hardy New Year w przyszłym tygodniu, Sprzedaż biletów na Hall of Fame 2017

» Podczas niedzielnej gali PPV RoadBlock: End of The Line, The New Day stracili pasy RAW Tag Team na rzecz Sheamusa oraz Cesaro. Wszystko wskazuje na, to że cała trójka z ND wkrótce przejdzie heel turn po to, aby ich postacie zostały odświeżone.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT Bobby Roode pokonał Rodericka Stronga, Tye Dillingera oraz Andrade Almasa dzięki czemu na najbliższej gali PPV NXT TakeOver, która odbędzie się 28 stycznia zmierzy się on z Shinsuke Nakamurą o tytuł NXT.

» Lucha Underground Star Rey Mysterio udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard’s Week In Wrestling, w którym wypowiedział się na temat przyszłości Ricocheta:

”Prince Puma jest niesamowicie utalentowanym wrestlerem i w głębi serca wierzę, że będzie on stanowił o sile tego sportu. W świecie wrestlingu mamy wielu utalentowanych facetów, którzy są w stanie tworzyć niesamowite show, ale chyba nikt nie jest w stanie dorównać Ricochetowi, który według mnie na obecną chwilę jest najlepszy. To co pokazuje w ringu, każdy ruch, każda akcja jest na najwyższym poziomie”.

» Federacja Total Nonstop Action potwierdziła, że w przyszłym tygodniu zostanie wyemitowany specjalny odcinek poświęcony rodzinie Hardów pt”Hardy New Year”:

» Od 13 stycznia 2017 roku rozpocznie się sprzedaż biletów na ceremonię WWE Hall of Fame, która odbędzie się w Amway Center w Orlando podczas weekendu z WrestleManią 33.

» WWE NXT Superstar Kenneth Crawford za pośrednictwem Twittera poinformował, że będzie występował w NXT jako Montez Ford: