Heel turn Deana Ambrose’a?, Co dalej z The Shield?, Seth Rollins vs Brock Lesnar na Royal Rumble?, Kolejna walka CM Punka w UFC?

» Jak się okazało powrót The Shield wywołał w ostatnim czasie sporo kontrowersji ze względu na to iż zawodnicy w swoim dorobku mają jedną bardzo poważną walkę stoczoną z The New Day, a teraz każdy z członków tarczy stara się podążać własną ścieżką. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie dojdzie do rozpadu tag teamu, gdyż oficjele federacji chcą obejrzeć pojedynek między nimi podczas WrestleManii co może doprowadzić do heel turnu Deana Ambrose’a, który z pewnością wyszedłby mu na dobre.

» W ostatnim czasie na portalach zagranicznych pojawiają się informacje dotyczące potencjalnej walki WWE Universal Championa Brocka Lesnara z Sethem Rollinsem podczas gali Royal Rumble, na której w zdobyciu pasa mistrzowskiego członkowi The Shield ma przeszkodzić Dean Ambrose. Na obecną chwilę jednak plany są takie iż Brock Lesnar na WrestleManii 34 zmierzy się z Romanem Reignsem o WWE Universal Title.

» Prezes UFC Dana White w dniu wczorajszym wystąpił na konferencji prasowej, w której zapowiedział nadchodzącą galę UFC 218. Tymczasem Adam Hill z The Las Vegas Journal potwierdził informacje dotyczące udziału CM Punka w UFC, które odbędzie się w Detroit, więc kolejna walka byłego zawodnika WWE w oktagonie jest co raz bardziej możliwa: