Havok w WWE?, John Cena vs Kevin Owens-kłopoty?, TTM na MiTB?, Brock Lesnar vs Seth Rollins na Battleground? i wiele więcej!

* W przyszłym tygodniu do WWE Performance Center przybędą Johnny Gargano, Jimmy Preston oraz była TNA Knockout Taeler Hendrix.

* Natomiast w tym tygodniu TNA Knockout Havok wzięła udział w obozie szkoleniowym WWE Tryout co świadczyć może o tym, ze przez najbliższy okres nie zobaczymy jest w TNA TV.

* Urzędnicy WWE nadal nie mogą się zdecydować na końcowy rezulatat starcia między Johnem Ceną a Kevinem Owensem do którego dojdzie na gali Money in the Bank. Z tego co wiemy to urzędnicy są za zwycięstwem Owensa, ale ostateczne słowo należy do Vince’a McMahona.

* Wszystko wskazuje na to, że na gali PPV Money in the Bank 2015 Ryback zmierzy się z The Mizem i Big Showem w Triple Threat Matchu o IC Championship.

* 4 lipca w sieci WWE Netword zostanie wyemitowany na żywo WWE Live Event, który odbędzie się w Sumo Hall – Tokyo w Japonii. Poniżej przedstawiamy aktualną kartę pojedynków:

WWE NXT Title Match
Finn Balor vs. Kevin Owens

WWE Divas Title Match
Paige vs. Naomi vs. Nikki Bella

WWE Tag Team Title Match
Cesaro & Tyson Kidd vs. The New Day

Brock Lesnar vs. Kofi Kingston

Chris Jericho vs. Neville

John Cena & Dolph Ziggler vs. Kane & King Barrett

The Lucha Dragons vs. Los Matadores

Z pewnością karta ulegnie zmianie, ponieważ niedawno Tyson Kidd doznał urazu, który wyeliminował go na kilka miesięcy.

* Rey Mysterio i były TNA star Amazing Red pojawią się 21 sierpnia w NY podczas jednego z eventów House of Glory.

* Na oficjalnej stronie World Wrestling Entertainment pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na przyszłość WWE:
Kevin Owens-40%
Sami Zayn-25%
Finn Balor-22%

* Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas najnowszego odcinka WWE SmackDown:

The Ascension vs The Prime Time Players vs The Lucha Dragons

Ryback vs Stardust

NXT Title Open Challenge Kevin Owens vs Zack Ryder

Miz TV z Laną

Neville vs Kofi Kingston

Sheamus vs Roman Reigns

* Chris Jericho za pośrednictwem Twittera poinformował, że 3 i 4 lipca podczas WWE Live Eventów, które odbędą się w Tokyo zmierzy się odpowiednio z Finnem Balorem oraz Nevillem.

* Paul Heyman i Brock Lesnar zostaną sprowadzeni do WWE tuż po PPV Money in the Bank w celu rozpoczęcia budowy nastroju przed galą Battleground, która odbędzie się 19 lipca.

Pierwotny plan był taki aby na SummerSlam zorganizować rewanżowy pojedynek między Brockiem Lesnarem a WWE World Heavyweight Championem Sethem Rollinsem, ale wszystko uległo zmianie.

* Rusev został usunięty ze wszystkich lipcowych wydarzeń WWE.

* Z najnowszych doniesień wynika, że NXT Champion Kevin Owens na stałe dołączył do głównego rosteru, ale to nie będzie mu przeszkadzało w występowaniu na tapingach NXT oraz większych eventach typu Takeover itp. Z tego co wiemy, to Kevin Owens przez następnych kilka miesięcy będzie prowadził feud z Johnem Ceną, który uczyni z niego gwiazdę nr2 w federacji.

* Samoa Joe i Chris Hero(dawniej Kassius Ohno) ostatnio pojawili się w audycji prowadzonej przez Jamesa Kee i Dustina Perie w celu promowania nadchodzącego eventu federacji Smash Wrestling, który odbędzie się 6 czerwca w Toronto:

Samoa, czy możemy do Ciebie zwracać się ”WWE Superstar Samoa Joe”:

”Wydaje mi się, że wiele osób o tym teraz mówi, ale nie sądzę aby te słowa ”WWE Superstar Samoa Joe” świadczyły o mnie. Cieszę się, że jestem w największej federacji.

Chris czy mógłbyś się wypowiedzieć na temat Samoa Joe & Kevina Owensa, kiedy zobaczyłeś ich w WWE TV:

” Hmmmm to było dla mnie ogromne zaskoczenie zobaczyć Samoa Joe z Kevinem Steenem w jednym ringu. Człowiek który od tygodni pokazuje się nam na Monday Night RAW wykonuje niesamowitą robotę, ale w głównej mierze powinien podziękować Johnowi Cenie za to że go promuje. Nie wiem, czy Samoa Joe będzie mógł występować pod takim samym ring namem co w TNA, ale wydaje mi się że to by było całkiem fajne”.

* Na oficjalnej stronie pojawiła się informacja dotycząca specjalnego odcinka Impact Wrestling ”Destination X” podczas którego Rockstar Spud zmierzy się z World Heavyweight Championem Kurtem Angle.

* Jeden z pracowników The Wrestling Observer Newsletter zauważył, że WWE Superstar Tyson Kidd doznał urazu rdzenia kręgosłupa w dark matchu do którego doszło na Monday Night RAW, a jego przeciwnikiem był świeży nabytek federacji Samoa Joe.

Na obecną chwilę nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego oświadczenia ze strony World Wrestling Entertainment dotyczącego rzekomego urazy Tysona. Od pewnego czasu największa federacja na świecie przyjęła politykę tzw”utrzymywanie w tajemnicy”.

We wtorek Natalya za pośrednictwem Instagrama wspomniała tylko o swojej rodzinie, o trudnych czasach, ale nic na temat urazu Tysona Kidda.

Z najnowszego doniesienia jednego z pracowników WWE wiemy, że Tyson Kidd będzie pauzował przez kilka miesięcy. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!

* Pierwsze od 2014 roku TNA Live Eventy odbędą się odpowiednio 17 i 19 września w York, PA oraz Rostraver, Pennsylvania.

* Z tego co wiemy, to były TNA World Heavyweight Champion a obecny IWGP Heavyweight Champion AJ Styles odrzucił ofertę federacji Total Nonstop Action i nie weźmie udział w nadchodzącej gali Slammiversary oraz nie zostanie kolejnym TNA Hall of Famerem, ponieważ na ten moment jego głównymi priorytetami są występy w Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling.

* Prawnicy WWE jakiś czas temu próbowali odwołać pozew Cassandry Frazier, czyli żony zmarłego wrestlera występującego jako ”Viscera oraz Big Daddy V” Z tego co wiemy, to przyczyną zgonu Nelsona był atak serca spowodowany cukrzycą oraz otyłością, warto wspomnieć, że w jego organizmie wykryto substancje odurzające takie jak alkohol oraz narkotyki.

Prawnicy również skontaktowali się z Cassandrą, która poinformowała, że od pewnego czasu jest bez środków do życia. Poniżej przedstawiamy zarobki Fraziera w trakcie pobytu w WWE:

1994 – $127,659.15
1995 – $100,648.78
1999 – $159,001.44
2000 – $136,951.85
2005 – $124,252.74
2006 – $152,659.55
2007 – $178,359.64
2008 – $251,223.65

* WWE NXT Women’s Eva Marie i Bayley sprzeczały się na Twitterze i wszystko wskazuje na to, że wkrótce zobaczymy pojedynek z udziałem tych dwóch Pań. Eva Marie jest świeżo po treningu z Brianem Kendrickiem, zobaczymy w jakiej dyspozycji powróci.

* Sami Zayn przeszedł pomyślnie operację kontuzjowanego ramienia. Wszystko wskazuje na to, że do ringu powróci na początku października tego roku. Czy powróci do NXT, czy też do głównego rosteru? Hmmm ciężko powiedzieć. Zobaczymy.

* Na stronie WWE Tough Enough, Superstar Ryback wziął udział w Q & A, w którym dał cenną wskazówkę zawodnikom, którzy dołączyli do nowego sezonu TE:

”Widziałem ludzi, którzy całe swoje życie spędzili w wojsku, którzy uważani są za twardzieli. Widziałem chłopaków, którzy w przeszłości występowali w MMA, oni również odpadali po kilku dniach. Dołączenie do Tough Enough wymaga wielu wyrzeczeń, a w szczególności pasji do tego co się robi. W ringu pozostaniecie tak długo jak to możliwe, oczywiście jeśli będziecie szanować to co robicie”.

* Bret Hart pojawił się w najnowszym Ross Report i wyjawił, że w rzeczywiście federacja World Wrestling Entertainment zamierza stworzyć film dokumentalny o życiu jego zmarłego brata, Owena.