Gwiazdy WWE na weselu Johna Morrisona, Kazuchika Okada chwali Kenny’ego Omege, Czy powróci Talking Smack?

» Byli WWE Tag Team Champions, The Miz oraz John Morrison mieli okazję spotkać się po raz pierwszy po kilku latach przerwy za sprawą ślubu z udziałem gwiazd Impact Wrestling. Na poniżej zamieszczonych zdjęciach przedstawieni zostali także Zack Ryder oraz Brian Cage. Gratulacje dla Morrisona oraz Valkyrie z okazji ich wielkiego dnia:

» IWGP Heavyweight Champion Kazuchika Okada udzielił wywiadu dla Sports Illustrated’s Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat Kenny’ego Omegi:

”Kenny Omega jest twardy, silny, niesamowity. Myślę, że wszystkie te rzeczy, które wymieniłem są dość oczywiste i to dzięki niemu, dzięki występom w federacji New Japan Pro Wrestling, udało mu się zdobyć tak wielu fanów na całym świecie. Mogę określić go jednym słowem, X-factor”.

» Bryan Alvarez z Wrestling Observer Live wspomniał o tym, że dodatkowa godzina SmackDown Live przyczyni się do powrotu Talking Smack:

”Tak, to może wrócić, ale pozwólcie, że coś powiem. Talking Smack był w sieci WWE Network, nie był dostępny w sieci USA Network. Wszystko, co kochacie w Talking Smack miało miejsce w głównym programie. Niektóre rzeczy wiązały się z występami Daniela Bryana oraz The Miza tylko po, to aby panowie mieli pretekst do wspólnej walki. Wiele rzeczy zostało zrobionych w tym programie, ponieważ był on dostępny tylko na WWE Network. Więc mam nadzieję, że na FS1 także będziemy mogli oglądać TS”.