Gwiazdy WWE komentują zwolnienia, Larry D podpisał kontrakt z Impact Wrestling, Co się stało z byłym wrestlerem WWE ACH?

» Chwilę temu informowaliśmy Was, że z federacją World Wrestling Entertainment pożegnali się Luke Harper, The Ascension oraz Sin Cara. Po dzisiejszej informacji kilka obecnych gwiazd WWE za pośrednictwem Twittera wypowiedziało się na temat utraty “braci”:

» Podczas sobotniego wydarzenia Impact Wrestling No Surrender oficjele Impact ogłosili, że kontrakt z federacją podpisał Larry D, który od wielu lat pojawia się na niezależnej scenie w Kentucky. W swojej długoletniej karierze występował miedzy innymi w Ohio Valley Wrestling, Rockstar Pro Wrestling oraz IWA Mid-South.

» W świecie wrestlingu zrobiło się bardzo głośno ze względu na ogłoszenie byłego wrestlera WWE, ACH, który po odejściu z największej organizacji na świecie ogłosił kilka swoich występów na scenie niezależnej, a następnie je anulował informując, że zakończył swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem. Jest, to dosyć niespotykana sytuacja, którą ACH skomentował w następujący sposób:

“Nienawidzę profesjonalnego wrestlingu, gów…. fanów, uważających, że znają się na wszystkim i nie podoba mi się, to, iż w branży jest tak wiele podłych osób”.