Gwiazdy UFC na WrestleManii 33?, Dave Meltzer ocenił Hell in a Cell, Undertaker do Hall of Fame?, WWE znalazło przeciwnika dla Johna Ceny, Rating brandów, Top 50 najlepszych wrestlerek

» Vince McMahon jest nadal zainteresowany przyciągnięciem gwiazd UFC na nadchodzącą WrestleManię 33. Wśród prawdopodobnych kandydatów: Ronda Rousey, Paige Vanzant i Conor McGregor. Kogo z nich chcielibyście zobaczyć najbardziej?

» Dave Meltzer opublikował oceny do PPV Hell in a Cell 2016. Najwyższą ilość punktów (4) dostała walka Seth Rollins vs Kevin Owens, a main-event kobiet otrzymał tylko 2.75. Na dodatek pojawiła się informacja, że Ric Flair poradził kobietom nie wykonywać kilku rzeczy, aby nie otrzymały poważnych kontuzji. Naszego podsumowania Hell in a Cell możecie wysłuchać poniżej:

» Prawdopodobnie, WWE umówiło się z Undertakerem na jeszcze jeden mecz na WrestleManii 33. Istnieją pogłoski, że w przypadku zrezygnowania z tej propozycji, zawodnik może się stać kolejnym Hall of Famerem już w przyszłym roku. Tak czy inaczej, wszyscy zobaczą Deadman’a na WM 33.

» Według informacji na kilku zagranicznych portalach sportowych, WWE zdecydowało się na przeciwnika dla Johna Ceny na PPV Royal Rumble 2017. Będzie to Baron Corbin, który ma otrzymać duży push od Vince’a.

» W tym tygodniu RAW, doznał spadku w ratingu o 0,13 pkt w porównaniu z zeszłym tygodniem. Nawet pojawienie się Goldberga nie dało rade tego poprawić. Natomiast SmackDown Live znowu ma wzrost liczby osób oglądających. Z tego wynika, że fanom na chwilę obecną bardziej podoba się niebieska tygodniówka.

» Wczoraj jeden z najbardziej znanych publikacji na świecie wrestlingu „Pro Wrestling Illustrated” opublikował swoje słynne top-50 zawodników, ale do tej pory jedynie kobiet. Pierwsze miejsce zajęła Charlotte Flair. Kolejne pierwsze 4 miejsca zajmują dziewczyny z WWE. Pięćdziesiątkę zamyka zaś kochana Eva Marie. Niedługo czekamy na TOP 50 mężczyzn 😉

Newsy przygotował: Władek Bereżnyi