Gwiazdy pod wrażeniem walki Nakamury z Rollinsem, Informacje dotyczące pracy Heymana i Bischoffa w WWE, Shinsuke Nakamura pretendentem do IC Title?

» Jeśli chodzi o postać Shinsuke Nakamury, to nie tylko WWE RAW Women’s Becky Lynch pochwaliła jego konfrontację z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem, która miała miejsce podczas live eventu WWE w Japonii. Oprócz Becky swoje podekscytowanie wyrazili także, WWE United States Champion Ricochet oraz producenci WWE Tyson Kidd i Fit Finlay:

“Właśnie obejrzałem walkę @WWERollins i @ShinsukeN z live eventu w Japonii. WOW! #WWETokyo”.

“Właśnie obejrzałem walkę @WWERollins i @ShinsukeN, była niesamowita. Chciałem się przyłączyć. Zapasy w najlepszym wykonaniu, dziękuję”.

“Yo! @ShinsukeN i @WWERollins właśnie mieliście niesamowity pojedynek podchodzący pod WrestleManię!!! #MechaSugoi”.

“@WWERollins vs @ShinsukeN na #WWETokyo. Co za pojedynek. Mistrzyni to popiera. #WWEExtremeRules”.

» Portal PWInsider informuje, że Eric Bischoff rozpocznie swoją pracę na najbliższym odcinku SmackDown Live, który odbędzie się we wtorek w San Antonio. Natomiast Paul Heyman pojawia się prawie co tydzień na RAW i prawdopodobnie oficjalnie rozpocznie swoją pracę jako dyrektor wykonawczy RAW w najbliższy poniedziałek. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy panowie będą pojawiać się w telewizji, ale jeśli czegoś dowiemy się wcześniej przed RAW i SmackDown Live, to od razu Wam damy znać.

» Jak wiadomo na SmackDown został wyemitowany zakulisowy spór pomiędzy Shinsuke Nakamurą, a WWE Intercontinental Championem Finnem Balorem, przez co na stronie WWE.com pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na, to czy wrestler z Japonii powinien zostać nowym pretendentem, do tytułu dzierżonego przez Irlandczyka. W chwili pisania tego tekstu wyniki sondy prezentują się następująco:

69 procent głosów oddanych na: Tak, Shinsuke Nakamura może stanowić zagrożenie dla Finna Balora jako mistrza.
31 procent głosów oddanych na: Nie. Powinien powalczyć o szansę tak samo, jak pozostali wrestlerzy.