Gwiazdy obecne na RAW, Rocznica Bayley, Ryback na temat karania wielkich facetów przez WWE, Krótkie streszczenie książki AJ Lee, Luke Gallows na temat The Bullet Club, Steel Cage na RAW? Karta walk na Clash of Champions, Były UFC Fighter zadebiutuje w ringu

» Portal PWInsider.com donosi, że Luke Harper i Paige pojawili się na zapleczu podczas najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW.
Luke Harper ostatni tydzień spędził w WWE Performance Center w celu przygotowania się po odniesionej kontuzji, natomiast Paige pauzowała z powodu naruszenia zasady WWE Wellness.

» Była mistrzyni WWE NXT Bayley za pośrednictwem Twittera poinformowała, że dokładnie 20 września 2016 roku minęło osiem lat od momentu jej debiutu w ringu:

”8 lat temu stoczyłam swój pierwszy pojedynek w profesjonalnym wrestlingu. A ja dopiero zaczynam #RAW”.

» Były wrestler WWE Ryback wypowiedział się na temat karania wielkich facetów przez WWE:

”To jest jedna rzecz, która naprawdę mnie denerwuje. Wystarczy spojrzeć na UFC, tam jest podział na kategorie wagowe, który został utworzony w celu lepszego funkcjonowania organizacji. Nie umieścicie Conorra McGregora w starciu z Brockiem Lesnarem, gdyż różnica pod względem gabarytów jest między nimi ogromna. Spójrzcie na Sheamusa. Każdy ma wyrobione zdanie na jego temat, ale moim zdaniem to świetny facet, z którym miałem przyjemność wielokrotnie współpracować. Zawsze daje z siebie wszystko i nigdy się nie poddaje”.

» Była mistrzyni Womens WWE AJ Lee wyda nową książkę zatytułowaną ”Crazy Is My Superpower”. Premiera nastąpi w dniu 4 kwietnia 2017 roku, a poniżej przedstawiamy oficjalne streszczenie książki:

1. AJ opowiada o tym jak udało jej się zdobyć WWE Divas Championship, o inspirujących wspomnieniach oraz o słabościach, która na szczęście pozwoliły jej odnieść sukces w WWE.
2. O przejściu na emeryturę, o swoim dorastaniu oraz rodzinnym problemie z narkotykami.
3. O szkoleniu dzięki któremu mogła się stać super bohaterem, o zaspokojeniu fanów WWE, przez których była zmuszona ubierać się bardziej prowokacyjnie.
4. O wstrząsającej walce z demonem, który w niej siedział, ale umożliwił jej zostanie super bohaterem.

» WWE Superstar Luke Gallows udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat możliwego dołączenia do WWE jego przyjaciół:

”Aktualnie na scenie niezależnej jest trójka świetnych wrestlerów, którzy na obecny moment nie otrzymali propozycji podpisania kontraktu z federacją WWE. Wydaje mi się, że to jest tylko kwestia czasu zanim oni dołączą do największej federacji na świecie. W WWE pojawił się teraz roster Cruiserweight Classic, więc wszystko może się zdarzyć. Mam tutaj na myśli Kenny’ego Omegę i The Young Bucks. Od samego początku mojej przygody z wrestlingiem w Japonii wiedziałem, że pomysł z utworzeniem The Bullet Club będzie trafiony i wypali. Zarówno Karl, AJ Styles i Ja jesteśmy bardzo zadowoleni z pozycji jaką zajmujemy w WWE”.

» Podczas Pre-Show poprzedzającym główną galę Monday Night RAW nad ringiem pojawiła się stalowa klatka, z czego może wynika, że zobaczymy steel cage match:

» Poniżej przedstawiamy jak obecnie prezentuje się aktualna karta walk, które odbędą się na niedzielnej gali PPV Clash of Champions:

*WWE Universal Championship Match:
Kevin Owens(c) vs Seth Rollins

*WWE Womens Championship Match:
Charlotte(c) vs Sasha Banks

*WWE Tag Team Championship Match:
The New Day vs Luke Gallows & Karl Anderson

*Singles Match:
Sami Zayn vs Chris Jericho

» Były UFC Fighter a obecnie trener w WWE NXT Seth Petruzelli pojawił się na evencie I Belive in Wrestling w Orlando, gdzie ogłosił, że wkrótce zadebiutuje w profesjonalnym wrestlingu. Warto wspomnieć, że Seth Petruzelli osiągnął sławę po tym jak brutalnie pobił Kimbo Slice’a przy prawie 5-milionowej oglądalności. Pracuje również w Believe wrestling school. Więcej informacji pod tym adresem: www.ibelieveinwrestling.com