Gwiazda AEW o NXT: “To udawana, bzdurna rywalizacja”

Chuck Taylor, połówka tag teamu Best Friends uważa, że rzekoma rywalizacja AEW z NXT tak naprawdę nie istnieje i jest po prostu dziełem fanów wrestlingu.

“Ludzie mówią o tej udawanej, bzdurnej rywalizacji między AEW i NXT. Ale oni [członkowie rosteru NXT] są moimi przyjaciółmi. Na przykład, byłem drużbą na ślubie Johnny’ego Gargano. Chcę, żeby im również się udało. Oczywiście, nie naszym kosztem. Mam nadzieję, że przegrają i umrą na zawsze, ale to wciąż moi przyjaciele. Prawie wszystkich z NXT TV znam bardzo dobrze.” – powiedział Taylor w ostatnim odcinku podcastu AEW Unrestricted.

Pani sędzia AEW, Aubrey Edwards, która współprowadzi podcast z Tonym Schiavone, zgodziła się z poglądami Taylora, stwierdzając, że prawdziwi fani wrestlingu chcą, aby oba produkty odniosły sukces i nie chcą rywalizacji.

W ciągu ostatnich kilku tygodni, tygodniówka NXT trafiła na wtorkowe wieczory z powodu playoffów NHL. Pojawiły się głosy, że złoto-czarny brand WWE może na stałe zostać już przy wtorkach, co zakończyłoby tzw. Wednesday Night Wars z AEW Dynamite.

W związku z powyższym, gwiazda AEW Chris Jericho podzielił się swoimi spostrzeżeniami na ten temat:

“Zostawcie nas w spokoju. Róbcie swoje. Przenieście się na wtorki. Zdobądźcie dodatkowe 250,000 widzów. Zdobądźcie swoje demo, tam gdzie powinno być, ponieważ występowanie przeciwko nam w środowe wieczory jest dość żenujące. “The Demo God” nie jest gimmickiem. To prawda. Więc idźcie. Idźcie na wtorki, idźcie na niedzielę lub na dowolny inny dzień. Nie funkcjonujcie tylko po to, aby z nami zadzierać, ponieważ my pobijamy was co tydzień. To trochę zawstydzające dla NXT w tym momencie.” – wyznał Jericho w wywiadzie dla Inside The Ropes.

Wracając do Chucka Taylora, on i jego tag team partner Trent, wystąpili w walce wieczoru ostatniego Dynamite rywalizując z Santaną i Ortizem. Był to pierwszy w historii Parking Lot Fight, co więcej, który dostał 5 gwiazdek od Dave’a Meltzera. To pierwsza tak wysoka ocena na tygodniówce AEW.