Gunner pożegnał się z TNA, Dolph Ziggler chce opuścić WWE?, Tough Enough na YouTube i wiele więcej!

» Na początek ważna informacja — Gunner za pośrednictwem Twittera poinformował, że jest dostępny jeśli chodzi o propozycję bookingów na gale, a także podziękował fanom i osobom z którymi pracował w TNA. I choć federacja jeszcze o tym oficjalnie nie poinformowała, to wszystko wskazuje na to, że Gunner rzeczywiście rozstał się z Total Nonstop Action. Pozostaje życzyć mu sukcesów w dalszej karierze!

» Pożegnać chce się także kolejny zawodnik, tym razem z WWE. To… Dolph Ziggler, który czuje się nieszczęśliwy ze swojej obecnej pozycji i pojawiły się pogłoski, że po zakończeniu jego obecnej umowy z federacją, będzie on chciał opuścić WWE. Sytuacja ta przypomina sytuację Johna Morrisona, który rozstał się z WWE w podobny sposób. Jak wiemy, teraz kontynuuje swoją karierę w Lucha Undeground jako Johnny Mundo.

» WWE ogłosiło, że na następnym odcinku NXT pojawi się Hideo Itami, aby przekazać aktualizację swojego statusu.

» 58. urodziny obchodzi dziś Hall of Famer WWE – Koko B. Ware, natomiast pracownik GFW – Don West kończy dziś 52 lata. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Poniżej wyniki z wczorajszego live eventu WWE, który odbywał się w Saginaw w stanie Michigan:

Singles Match
Neville def. Bo Dallas

Tag Team Match
Damien Sandow & Curtis Axel def. The Miz & Heath Slater

Tag Team Match
Alicia Fox & Emma def. Summer Rae & Cameron

Singles Match
Dolph Ziggler def. King Barrett
(Barretta rozproszył R-Truth)

Singles Match
Cesaro def. Erick Rowan

WWE Tag Team Championship Match
The Prime Time Players def. The New Day

Steel Cage Match o pas U.S. Championship
John Cena def. Kane

» TOP 10 momentów z ostatniego odcinka WWE SmackDown:

» Poniżej zaś ciekawy materiał video prezentujący set zbliżającego się wielkimi krokami reality show – Tough Enough:

https://www.youtube.com/watch?v=d3tMUzK31ok

» Natomiast jak mówią plotki zza oceanu, najnowszy sezon WWE Tough Enough będzie można oglądać na YouTube, jednak odcinki mogą być blokowane dla krajów, gdzie TE jest emitowane w telewizji. Na ten moment nie wiemy czy Tough Enough znajdzie się na liście programowej Extreme Sports Channel. Jeśli tak by się nie stało, to fani z Polski będą mogli oglądać najnowszy sezon na YouTube.

» Ponoć zawodnicy Lucha Underground nic jeszcze nie wiedzą na temat kolejnych tapingów TV. Wielu z nich już teraz rezerwuje sobie inne gale na sierpień i wrzesień. A, wy jak myślicie? Doczekamy się drugiego sezonu Lucha Underground?

 

No Comment.