Groźny uraz Simona Gotcha?, Najnowsze spekulacje dotyczące draftu, 14 rocznica debiutu Johna Ceny w WWE

» Podczas wczorajszego live eventu WWE w Jacksonville w trakcie walki wieczoru w którym mistrzowie Tag Team – The New Day podejmowali Lucha Dragons i The Vaudevillians, Simon Gotch przyjął stiffowe kopnięcie na twarz, po czym wypadł z ringu i już nie do niego wrócił. Sędzia pokazał znak „X”, a Gotchem zajęli się lekarze. Z najnowszych aktualizacji wynika, że za kulisami tuż po walce, Simon Gotch oznajmił, że jest OK.

» Najnowsze spekulacje dotyczące tegorocznego draftu mówią, iż z NXT do głównego rosteru przejść ma aż od 10 do 12 zawodników. Już na początku mówiono o dużej liczbie, ale nie sądzono, że będzie ona przekraczała 10. Jeśli chodzi o kobiety to najpewniejsze na ten moment są Bayley, Carmella i Nia Jax. Tym samym coraz pewniejszy jest także podział kobiet na dwa brandy.

» Zatrzymując się na moment na drafcie, dołączenie Johna Ceny do brandu SmackDown jest już mało możliwe. Jednym powodem jest ograniczony push Romana Reignsa, który jak wiemy, jest obecnie zawieszony przez WWE, a drugim to, iż Cena nie jest reklamowany na następne SmackDown po drafcie. Zapowiedziani są natomiast WWE World Heavyweight Champion Dean Ambrose, Seth Rollins, AJ Styles i wspomniany już wcześniej Roman Reigns.

» Na zakończenie zaś warto też dodać, że dokładnie dziś mija 14 rocznica debiutu Johna Ceny w WWE. Wydarzenie te wspomniał na Twitterze sam Cena oraz prezes WWE – Vince McMahon. Przypomnijmy, że w swoim debiucie, Cena przerwał promo Kurta Angle’a, a następnie doprowadził do walki z nim, którą jednak ostatecznie przegrał.