Goldust vs Cody na Double Or Nothing, Zapowiedź ostatniego występu Deana Ambrose’a w WWE, Kto zmierzy się z AJ Stylesem na RAW?

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że na wydarzeniu Double Or Nothing odbędzie się starcie z udziałem Cody’ego i Goldusta. W poniżej zamieszczonym materiale wideo został przedstawiony krótki wywiad z Goldustem odnośnie walki brat vs brat, która odbędzie się 25 maja w MGM Grand Arenie.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawione zostało wejście członków The Shield z ich perspektywy. Dzisiaj odbędzie się The Shield’s Final Chapter, który będziecie mogli obejrzeć w sieci WWE Network o godzinie 21:30. To nie tylko ostatni występ Deana w WWE, ale także jego pożegnanie, więc warto obejrzeć event.

» WWE za pośrednictwem Twittera zwróciło się do fanów z pytaniem odnośnie rywala AJ Stylesa, którego chcieliby zobaczyć na Monday Night RAW. Niektóre komentarze fanów zawierały takie postacie jak: Seth Rollins, Ricochet, Drew McIntyre, Sasha Banks, Tamina oraz Wendy, czyli żona byłego mistrza WWE: