Goldberg vs Roman Reigns na WrestleManii 35?, Finn Balor nieobecny w Madison Square Garden, Zaktualizowana karta Extreme Rules 2018

» Bill Goldberg w rozmowie dla Digital Sky wypowiedział się na temat możliwej konfrontacji z Romanem Reignsem podczas WrestleManii 35:

”Mogę tylko powiedzieć, że nie zależy to wyłącznie ode mnie oraz Romana Reignsa. Nikomu nie mogę powiedzieć czegoś w stylu – Hej, Reigns to facetm, z którym chciałbym się zmierzyć. Oczywiście, gdybym mógł się z nim zmierzyć, to byłbym bardzo zaszczycony, ale ja wciąż jestem chętny do walki rewanżowej z Brockiem Lesnarem, z którym w przeszłości się mierzyłem”.

» Były WWE Universal Champion, Finn Balor został wycofany z WWE Intercontinental Championship Matchu, który odbędzie się podczas sobotniego live eventu w Madison Square Garden. Przez to odbędzie się Singles Match z udziałem obecnego mistrza Dolpha Zigglera oraz Setha Rollinsa. Na obecną chwilę nie wiadomo, dlaczego Balor nie będzie obecny w tym starciu.

» Cathy Kelley poinformowała, że podczas lipcowej gali WWE PPV Extreme Rules odbędzie się starcie z udziałem Barona Corbina oraz Finna Balora. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na wydarzenie w PPG Paints Arenie.

WWE Title Match
Rusev vs. AJ Styles

30-Minute Iron Man Match for the WWE Intercontinental Title
Seth Rollins vs. Dolph Ziggler

Extreme Rules Match for the RAW Women’s Title
Nia Jax vs. Alexa Bliss
Ronda Rousey will be watching from the front row.

SmackDown Women’s Title Match
Asuka vs. Carmella

WWE United States Title Match
Shinsuke Nakamura vs. Jeff Hardy

RAW Tag Team Title Match
Bo Dallas and Curtis Axel vs. Bray Wyatt and Matt Hardy

SmackDown Tag Team Title Match
Kane and Daniel Bryan vs. Rowan and Harper

Roman Reigns vs. Bobby Lashley

Finn Balor vs. Baron Corbin