Goldberg powraca do WWE?, Tye Dillinger dziękuje Johnowi Cenie, Tommy Dreamer o wsparciu, Wyniki NJPW Dontaku

» Wszystko wskazuje na to, że były spiker UFC Mike Goldberg powróci do WWE w celu zastąpienia Mauro Ranallo, który zdecydował się na odejście z federacji. Billi Bhatti z portalu internetowego Sportskeeda poinformował o tym, że przedstawiciele WWE nawiązali kontakt z Goldbergiem, który w 2005 roku miał zastąpić Jima Rossa jednak zdecydował się on na karierę w UFC.

» WWE SmackDown Live Superstar Tye Dillinger za pośrednictwem Twittera podziękował Johnowi Cenie, a także opublikował zdjęcie z ich pojedynku, który miał miejsce w 2007 roku:

Ten pojedynek odbył się w federacji Ohio Valley Wrestling i w tym okresie Tye Dillinger występował jako Shawn Spears, a jego rywalem był WWE Champion John Cena. Natomiast w walce wieczoru otrzymaliśmy Divas Scramble Match z udziałem takich kobiet jak: WWE Hall of Famer Beth Phoenix, Natalya, Serena Deeb, Katie Lee, ODB oraz Sojourner Bolt.

» Założyciel federacji House of Hardcore Tommy Dreamer podczas ostatniej gali HOF podziękował federacji Ring of Honor, Vince’owi McMahonowi oraz Triple H za wsparcie jakie otrzymał od nich, a także zaznaczył, że dwa weekendowe eventy odniosły ogromny sukces. Warto wspomnieć o tym, że udział w eventach wzięły takie osoby jak:
Bully Ray z Ring of Honor, RAW Tag Team Champions Matt i Jeff Hardy, Lucha Underground Superstar (AAW Champion & AAW Heritege Champion) Sami Calliham oraz Pentagon Jr.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z eventu NJPW Road to Wrestling Dontaku, który odbył się 23 kwietnia w Korakuenn Hall.

1. Tomoyuki Oka & Hirai Kawato def. Shota Umino & Katsuya Kitamura.

2. Will Ospreay & Jado def. Desperado & TAKA Michinoku.

3. Yujiro Takahashi & Guerrillas of Destiny def. David Finlay & Tencozy.

4. Hirooki Goto, Toru Yano & Roppongi Vice def. Minoru Suzuki, Taichi, Takashi IIzuka & Yoshinobu Kanemaru.

5. Hiromu Takahashi, Bushi & Sanada def. Ricochet, Ryusuke Taguchi & Yoshitatsu.

6. Kenny Omega, Bad Luck Fale & Chase Owens def. Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii & Yoshi-Hashi.

7. Hiroshi Tanahashi & Juice Robinson def. Tetsuya Naito & EVIL.