Głosowanie na Gwiazdę Sierpnia w WWE!

Wakacje za nami, a więc czas podsumować ich ostatni miesiąc. Kto waszym zdaniem najlepiej sprawował się w sierpniu?

Zerknijcie na nasze propozycje!

  • Kevin Owens

Współpracujący z Chrisem Jericho, a ostatnio zdobywający główny tytuł na RAW. Dla Owensa sierpień był miesiącem wyjątkowym… Na SummerSlam wspólnie z Y2J’em pokonał Enzo Amore’a i Big Cassa, a 2 tygodnie później sięgnął po mistrzostwo Universal pokonując Setha Rollinsa, Romana Reignsa i Big Cassa.

  • American Alpha

Tag Team z NXT, który zrobił furorę na SmackDown. Fani ich pokochali, a w ringu na ma na nich mocnych. Na Backlash staną przed szansą walki o pasy mistrzowskie SmackDown Tag Team…

  • AJ Styles

Dla Stylesa sierpień również był wyjątkowym miesiącem, a to ze względu na to, że na SummerSlam udało mu się wygrać z twarzą WWE – Johnem Ceną, a potem na SmackDown otrzymać miano pretendenta do głównego tytułu. Przed nim wielka szansa…

  • Dean Ambrose

Wspominaliśmy o pretendencie, trzeba wspomnieć i o mistrzu. Ambrose pokonał na SummerSlam Dolpha Zigglera i tym samym obronił swój pas mistrzowski. Czy na Backlash będzie podobnie? Tego dowiemy się w nocy z 10 na 11 września!

  • Finn Balor

Wielki wygrany i wielki przegrany. Tak można określić poczynania Balora w sierpniu. Gdy udanie feudował z Sethem Rollinsem, na SummerSlam doszedł moment triumfu, a już na następnym RAW, Balor niestety musiał oddać swój nowo zdobyty pas Universal.

  • The New Day

Mistrzowie Tag Teamów na RAW, którzy na SummerSlam obronili tytuły w walce z Karlem Andersonem i Lukem Gallowsem. Na tygodniówkach także nie idzie im źle i tak naprawdę nie wiadomo kto będzie w stanie zatrzymać moc pozytywnego przekazu!

Głosować możecie w ankiecie po prawej stronie portalu do dnia 10 września!