Global Force Wrestling i Paragon Pro Wrestling przedstawiają swój roster, Samoa Joe wystąpi już na nadchodzącym NXT Takeover?, Tommy Dreamer ponownie w WWE, Impact Wrestling i wiele więcej!

» Dzisiejszy newspack rozpoczynamy informacjami spoza WWE. A, zaczynamy od Global Force Wrestling, które zaktualizowało ostatnio swoją oficjalną stronę internetową. Znajduje się na niej także pełen roster, a w nim m.in. Chris „The Adonis” Mordetzky (Chris Masters – wrestler z polskimi korzeniami), The Young Bucks, PJ Black (Justin Gabriel), Trent Baretta, Shelton Benjamin, George T. Murdoch (Brodus Clay), Jim Cornette, Chael Sonnen i.. Scott Hall. Gdyby ktoś chciał sprawdzić cały roster, zapraszamy tutaj: http://www.globalforcewrestling.com/ Pierwszy taping telewizjny GFW odbędzie się 24 lipca w Las Vegas.

» Co ciekawe, na Twitterze trwa obecnie mocna wymiana zdań między Jimem Cornettem, a The Young Bucks, więc można spekulować, że ich „feud” przeniesie się także na ring GFW.

» Jednak nie tylko GFW będzie miało już wkrótce swoje tapingi telewizyjne. Z dużym przytupem chce także ruszyć inna federacja – Paragon Pro Wrestling. Ich taping odbędzie się już 9 czerwca, a roster PPW prezentuje się następująco:

• Paragon Pro Wrestling Champion – Jessy Sorenson
• Paragon Pro Wrestling Tag Team Champions – Hammerstone & Chamberlain
• „Big Money” Tyshaun Prince
• The Whirlwind Gentlemen
• Kevin Kross
• Mercurio Jr
• Joey Ryan
• Gangrel
• Caleb Konley

» Przechodzimy do WWE, a konkretniej Daniela Bryana. Otóż początkowe plany zakładały, że zawodnik ten pojawi się na gali Payback jak i późniejszych RAW i SmackDown, jednak WWE chce aby Bryan skupił się teraz na fizykoterapii, co oznacza, że ulubieniec publiczności może pojawić się dopiero wtedy, gdy wyzdrowieje w 100 %.

» Natomiast już wkrótce do WWE TV może powrócić Paige, która wraca z planu filmowego. The Miz również był obecny na tym planie, jednak zagraniczne media mówią, iż jego powrót jest planowany dopiero za miesiąc.

» Krążą plotki, że Samoa Joe podpisał już kontrakt z WWE na 2 lata i ma zadebiutować na gali NXT Takeover: Unstoppable, która odbędzie się już w najbliższą środę.

» Trzymając się tematu NXT, to niedawno na jednym z live eventów w Philadelphii, powrócił .. Tommy Dreamer! Zapowiedział go Joey Styles, który jak wiemy, także był związany z ECW. Przeciwnikiem Dreamera był Baron Corbin, który wygrał po End of Days. Prawdopodobnie był to jednorazowy występ. Co ciekawe, Dreamer wszedł do ringu w koszulce swojej federacji – House of Hardcore.

» A, co do HOH, to Tommy Dreamer zapowiedział, że na kolejnej gali – 18 lipca w Toronto w akcji będzie można zobaczyć The Young Bucks i Rhyno, który w ostatnim czasie także był związany z NXT.

» Ostatni odcinek WWE SmackDown, który był zarazem ostatnim epizodem przed Payback oglądało 2.528 milionów osób. Oznacza to spadek w stosunku do poprzedniego tygodnia, kiedy to SmackDown oglądało 2.575 miliona osób.

» Swoje 77 urodziny obchodzi dzisiaj Hall of Famer WWE – Johnny Rodz. Urodziny ma także była gwiazda WWE – The Godfather, który kończy 54 lata. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Poniżej najnowszy odcinek „JBL & Renee Show„:

» Tutaj z kolei WWE przedstawia TOP 10 najbardziej demonicznych momentów z kariery Kane’a:

» TNA ogłosiło, że transmisja Impact Wrestling wraz z rozpoczęciem czerwca zostanie przesunięta na środę! Co ciekawe, federacja oznajmiła, że jest to zmiana na stałe, a nie tylko na okres wakacyjny, jak początkowo zakładano.

» Istotną wiadomością jest również to, że już wkrótce Impact Wrestling może powrócić do polskiej telewizji! A, to za sprawą umowy TNA z Eurosportem. Dla przykładu na fińskim Eurosporcie transmisje TNA zastąpiły WWE, więc bardzo możliwe, że już wkrótce taka zmiana nastąpi również w Polsce (tym bardziej, że transmisje This Week in WWE oraz Vintage zostały wstrzymane).

» Polska organizacja pro-wrestlingu Maniac Zone Wrestling poinformowała, że na wielkiej gali Champions War, zobaczymy starcie Red Thundera z nowym zawodnikiem KRIPTO.

Niebawem zostaną ogłoszone kolejne walki!

» A, na koniec najnowsze proma Szymona „SIWEGO” Siwca, Justina Joy’a i Shadowa:

 

Zachęcamy do komentowania newsów. Każdy komentarz daje nam motywację do dalszej pracy!