Gimmick “Demon King” Finna Balora wróci? Była gwiazda WWE oficjalnie wolnym agentem, Legendy WWE pojawią się w Montrealu, Data premiery filmu Luke’a Harpera, WWE ogłasza powrót do MSG

» Finn Balor niedawno pojawił się w serwisie Sports Illustrated Now, w którym zapytano go o to czy Demon King powróci do WWE. Jak wiemy ostatnio gimmick ten u Balora pojawił się podczas walki z Sethem Rollinsem podczas Summerslam w 2016 roku gdzie historycznie został pierwszym posiadaczem pasa Universal.  Sam Finn potwierdza, że demon wreszcie wróci, lecz teraz nie jest wymagany w programie WWE, lecz należy tego wyczekiwać bo nie wiadomo kiedy będzie musiał przyciągnąć swoją drugą postać!

» Była gwiazda WWE Simon Gotch, który został zwolniony w kwietniu tego roku, jest już oficjalnie wolnym agentem, ponieważ jego 90-dniowy kontrakt z WWE wygasł dziś o północy. Gotch aktualnie występuje pod pseudonimem Simon Grimm na scenie niezależnej.

» Legendy WWE Pat Patterson i Gene Okerlund pojawią się na weekendowym koncercie w Montrealu w sobotę i niedzielę. Oprócz tego duetu pojawi się również Cold Scorpio!

» Film pod tytułem “Mohawk”, w którym będzie występować gwiazda WWE Luke Harper zadebiutuje podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Fantasia w Montrealu. Oficjalna data premiery typowana jest na 15 lipca.

» Podczas ostatniej nocy WWE  w Madison Square Garden, o którym jest bardzo głośno przez zdobycie pasa United States przez AJ Styles’a ogłoszono, że firma wróci na żywo podczas Raw 26 grudnia! W chwili obecnej jest gotowa sprzedaż biletów wstępnych w internecie i można używać kodu przed sprzedażowego HOLIDAY.