Gedo odwraca się od Kazuchika Okady, Wyniki NJPW Destruction In Kobe, Czy na Wrestle Kingdom 13 dojdzie do walki Okada vs White?

» Podczas ostatniej gali federacji New Japan Pro Wrestling doszło do niespodziewanej sytuacji. Kiedy to Jay White zaatakował Okadę i brutalnie go obijał na pomoc temu drugiemu przybył Gedo, który to chciał powstrzymać White’a, ale jak się okazało były to tylko pozory. Gedo, czyli najlepszy przyjaciel i menedżer Kazuchika Okady odwrócił się od niego. Zaatakował on Okadę krzesłem i tym samym na dobre zakończył ich relacje. Po tym zdarzeniu powiedział, że Jay White dostanie swoją szansę na zdobycie title shoota na pas IWGP Heavyweight. White niebawem zawalczy z Tanahashim, a stawką walki będzie kontrakt „ACE” na walkę o mistrzostwo IWGP podczas WK13.

» Poniżej przedstawiamy wam wyniki gali NJPW Destruction In Kobe 2018, która odbyła się wczoraj.

* KUSHIDA def BUSHI (IWGP Jr. Title Tournament Semi-Final Match)

* Tetsuya Naito & EVIL and SANADA def Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr. & Taka Michinoku

* Jay White & YOSHI-HASHI & Will Ospreay def Juice Robinson & David Finlay & Toa Henare

* Chuckie T & Beretta def Killer Elite Squad

* Hiroyoshi Tenzan & Satoshi Kojima & Yuji Nagata & Manabu Nakanishi def Togi Makabe & Tomoaki Honma & Ryusuke Taguchi & Ayato Yoshida

* Jushin Thunder Liger & Tiger Mask def El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

* Roppongi 3K def Shota Umino & Ren Narita 

* Yota Tsuji vs. Yuya Uemura (walka zakończyła się remisem)

* Hiroshi Tanahashi def Kazuchika Okada (Rights to Tokyo Dome Title Opportunity)

» Po wydarzeniach, które miały miejsce podczas Destruction In Kobe coraz więcej mówi się o tym, iż na Wrestle Kingdom 13 dojdzie do pojedynku Kazuchika Okady z Jay’em White’em. Bezapelacyjnie będzie to jedna z ważniejszych walk w karcie, a rywalizacja obydwu panów może wypaść naprawdę bardzo dobrze. Wiele wskazuje na to, że federacja będzie w najbliższych miesiącach będzie stawiać na młodego Nowo Zelandczyka i możliwe jest to, iż w ewentualnej potyczce z Okadą odniesie on zwycięstwo.