Gdzie jest Shayna Baszler?, nowy wygląd pasa WWE United States Championship, była gwiazda WWE w ciąży!

» Shayna Baszler nie pojawiła się w telewizji WWE od czasu pokonania Natalii w odcinku Raw z 18 maja. Dave Meltzer poinformował, że Vince McMahon nigdy nie rozumiał stylu walki, którego używają zawodnicy MMA, tacy jak Shayna Baszler, w wrestlingu. Shayna nie „sprawdza swoich guzików”, jeśli chodzi o kobiety w pro-wrestlingu. Pwinsider.com, poinformowało, że ​​Baszler pracowała w zeszłym tygodniu w WWE Performance Center w odcinku Main Event.

» WWE nada inny wygląd tytułowi Stanów Zjednoczonych. WrestleVotes wysłało następujące informacje o tym, jak projekt zostanie ujawniony podczas dzisiejszego odcinka RAW:
„Długo oczekiwany debiut nowego tytułu mistrza Stanów Zjednoczonych odbędzie się dziś wieczorem na RAW. Źródło podało, że pas ma czysty, ale prestiżowy wygląd. Tytuł ma większy styl płyty. Podobne do World / Universal. Czarny pasek. Orzeł wyróżnia się.”

» Sarah Logan zapowiedziała, że ​​ogłosi wielką nowinę. W końcu powiadomiła świat o tym, że ona i jej mąż Raymond Rowe, Erik z Viking Raiders oczekują dziecka! Dziś rano opublikowali ogłoszenie za pośrednictwem YouTube. Film zawierał moment, w którym odkryli ciążę. Od czasu zwolnienia z WWE Sarah we wszystkich mediach społecznościowych nosi swoje prawdziwe nazwisko Sarah Rowe. Ogłosiła również, że odchodzi z branży pro wrestlingu. Teraz znamy duży czynnik wpływający na tę decyzję. Wkrótce usłyszą tupot małych stóp Wikinga w ich domu. Gratulacje dla Sarah i Raymonda od wszystkich fanów wrestlingu!