Fite TV dementuje plotki, Ile gal PPV zorganizuje AEW w 2020 roku?, Szczegóły turnieju o pasy AEW World Tag Team

» W czwartek za sprawą Wrestling Observer Newsletter pojawiła się informacja, jakoby WWE chciało wykupić portal Fite TV współpracujący m.in. z All Elite Wrestling. Jak się okazuje, informacje były błędne, a sama platforma streamingowa zdementowała te doniesienia na Twitterze:

» Tymczasem te same źródło, a więc Wrestling Observer Newsletter informuje, że AEW planuje w 2020 roku cztery gale PPV. Dodatkowo przed startem tygodniówki na TNT, na tej samej stacji będą wyświetlane specjalne programy mające na celu zapoznać widzów z nową federacją.

» Z potwierdzonych już rzeczy, wiemy natomiast, że w drugim odcinku tygodniówki AEW na TNT rozpocznie się turniej mający na celu wyłonienie pierwszych mistrzów AEW World Tag Team. Walką rozpoczynającą zmagania będzie The Young Bucks vs Private Party, co zostało potwierdzone przez obie drużyny podczas gali High Intensity 8. Event odbędzie się w Bostonie w stanie Massachusetts na obiekcie mogącym pomieścić około 7,000 widzów. Bilety trafią do sprzedaży w następny piątek.