Finn Balor planem B, RVD na HOF, Asuka w głównym rosterze, WrestleMania 33 i wiele więcej…

» Były WWE Champion Rob Van Dam za pośrednictwem Twittera poinformował, że weźmie udział w ceremonii WWE Hall of Fame 2017, ponieważ chce się spotkać z Kurtem Angle. W zeszłym tygodniu RVD pojawił się podczas eventu Pacific Coast Wrestling, gdzie pokonał MVP.

» Od pewnego czasu WWE NXT Women’s Asuka pojawia się na live eventach WWE. W zeszłym tygodniu mistrzyni miała okazję współpracować z Becky Lynch oraz Taminą Snuka. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że zawodniczka jeszcze pozostanie w NXT, ale po WrestleManii zostanie przeniesiona do głównego rosteru, więc wszystko wskazuje na to iż podczas sobotniej gali TakeOver: Orlando straci tytuł w starciu z Ember Moon.

» WWE ogłosiło, że takie gwiazdy jak: Pitbull, Flo-Rida, Lunchmoney Lewis oraz Stephen Marley zaśpiewają ”Greenlight” podczas WrestleManii 33:

» Portal PWInsider.com donosi, że The Undertaker był obecny na zapleczu podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW. Podczas WrestleManii 33 ”DeadMan” zmierzy się z Romanem Reignsem w singles matchu.

» Były WWE writer Brian Maxwell Mann pojawił się w podcaście The Dirty Sheets, w którym wyjawił, że były WWE Universal Champion Finn Balor jest planem ”B” dla Triple H jeśli chodzi o WrestleManię 33 oczywiście o ile Seth Rollins nie otrzyma zgody od lekarzy na występ.