Finn Balor na temat powrotu do ringu WWE, Jerry Lynn na temat ROH World Championship, Spotkanie Billy’ego Corgana i Dave’a Lagana z Ring of Honor, Conor McGregor odnośnie propozycji WWE

» Kontuzjowany WWE Superstar Finn Balor udzielił wywiadu dla The UK Sun, w którym wypowiedział się na temat powrotu do ringu:

”Po raz pierwszy od ponad 10 lat mam trochę dłuższą przerwę od wrestlingu. W ciągu ostatnich kilku miesięcy nauczyłem się łączyć pozytywne i negatywne myśli, tak więc niczym się nie przejmuję i nie zawracam sobie zbytnio głowy tym co się dzieje w polityce, ponieważ dla mnie najważniejszy jest wrestling. Staram się wrócić do pełnej sprawności, dlatego też pojawiłem się ostatnio w WWE Performance Center i rozpocząłem lekkie przygotowania do powrotu na WrestleManię 33”.

» Jerry Lynn wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Seana Waltmana, w którym wypowiedział się na temat zdobycia ROH World Championship:

”Byłem bardzo zadowolony z mojego pobytu w federacji Ring of Honor. Po raz pierwszy na spotkaniu z Adamem Pearcem dowiedziałem się, że wkrótce mogę stracić tytuł, ponieważ poprzeczka, którą podniosłem bardzo wysoko została już złamana”.

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku The Wrestling Observer Radio wyjawił, że Billy Corgan oraz były pisarz TNA Dave Lagana spotkali się z oficjelami federacji Ring of Honor jakiś czas temu, ale szczegóły tego spotkania nie zostały ujawnione.

» UFC Lightweight Champion Conor McGregor udzielił wywiadu dla RTE Sport in Ireland, w którym wypowiedział się na temat ofert od spółek po za MMA:

”Cóż mogę pójść i podbić scenę boksu. Byłoby to ciekawe posunięcie z mojej strony. Bardzo poważnie rozmyślam nad propozycją WWE, które chce się ze mną skontaktować i mnie do siebie przekonać. Mam kilka ofert z Hollywood także jest z czego wybierać i nie mam chwili wytchnienia”.