Finn Balor mistrzem WWE Universal?, Kto blokuje potencjał Sashy Banks?, Powód rozpadu #DIY

» Różne źródła internetowe podają, że głównym faworytem do zwycięstwa w Fatal 5-Way Matchu podczas Extreme Rules jest Finn Balor, który następnie na gali Great Balls of Fire zmierzy się z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship. Jednak nie wiadomo, czy postać Balora będzie odpowiednia do pokonania ‚bestii’, która niszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze.

» Od dłuższego czasu mówi się o tym, że była RAW Women’s Champion Sasha Banks przejdzie heel turn jednak osobą, która jest przeciwna takiemu rozwiązaniu jest sam prezes WWE Vince McMahon, który nie jest zwolennikiem talentu jaki posiada niesamowita, lecz kontuzjo-genna zawodniczka.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że rozbicie byłych mistrzów NXT, #DIY było czymś planowanym ze strony oficjeli WWE, ponieważ wszyscy chcą przygotować Tommaso oraz Johnny’ego do występów w głównym rosterze WWE na Monday Night RAW oraz SmackDown Live. Z pewnością panowie zmierzą się ze sobą na TakeOver, a następnie przejdą do głównego rosteru.