Finn Balor i Drew McIntyre mogą zastąpić Brauna Strowmana, Duży push dla byłego Universal Championa, Rowan powróci na Royal Rumble?

» Za dwa tygodnie odbędzie się gala WWE PPV Royal Rumble. Bryan Alvarez z Wrestling Observer Newsletter twierdzi, iż występ Brauna Strowmana stoi pod znakiem zapytania, ale oficjele WWE mają kilka planów zastępczych:

“Istnieje kilka innych nazwisk, które są planem B, na wypadek, gdyby Braun Strowman nie wykurował się na czas”.

Na pierwszym planie umieszczony został Drew McIntyre, który wielokrotnie w wywiadach powtarza, że wkrótce stanie przed wielką szansą na zdobycie WWE Universal Championship. Drugim wrestlerem w kolejce jest Finn Balor, który na NXT UK TakeOver odbył jedną z najlepszych walk podczas swojego pobytu w federacji.

» W podcaście Wrestling Observer Radio jeden z gospodarzy wyjawił, że były WWE Universal Champion Finn Balor otrzyma duży push na RAW:

“Będzie miał duży push, ponieważ jest kilka rzeczy, nad którymi aktualnie pracuje pierwszy WWE Universal Champion Finn Balor. Nie wydaje mi się, aby ponownie wszedł do głównego rosteru z taką agresją, jak kiedyś. Mogę się mylić, ale na NXT UK TakeOver: Blackpool był zupełnie innym facetem. Jego występ był niesamowity”.

Na obecną chwilę nie ma więcej informacji odnośnie pushu Balora, więc nie wiadomo, czy będzie on krótki, średni, czy długoterminowy.

» Portal PWInsider.com informuje, że Rowan powrócił do WWE Performance Center i wkrótce będzie mógł powrócić do ringu WWE. Jego powrót planowany jest na galę WWE PPV Royal Rumble, na której ma być jednym z uczestników Royal Rumble Matchu. Drugim scenariuszem dla niego jest atak na Shane’a McMahona oraz The Miza w walce o SmackDown Tag Team Championship.