Filmowa konfrontacja na Extreme Rules, Bijatyka na zapleczu tapingów Impact Wrestling, Oświadczenie Michaela Elgina

» Wcześniej informowaliśmy Was, że gala WWE Extreme Rules otrzymała podtytuł – The Horror Show. Najprawdopodobniej związane jest to z filmową konfrontacją Brauna Strowmana z Bray’em Wyattem o mistrzostwo Universal. To, że będzie to kolejna filmowa walka, jest już pewne. Produkcją i scenariuszem zajmą się sam Bray Wyatt oraz Jeremy Borash. Pomagać im będzie Triple H, który nadzorował również Boneyard Match z WrestleManii 36. Podobnie jak wspomniana chwilę wcześniej walka, starcie Strowmana z Wyattem odbędzie się na zewnątrz i będzie kręcone w ciemności. Walka ma mieć różne spoty i ma przedstawiać historię tych dwóch panów. W planach jest więcej akcji niż to było podczas Firefly Fun House Matchu, w którym udział wzięli Bray Wyatt i John Cena.

» Według Fightful Select, Michael Elgin i Sami Callihan wdali się w bójkę za kulisami ostatnich tapingów Impact Wrestling. Obaj panowie ustalali plany na walkę, która obejmowała także Kena Shamrocka i obaj podobno nie zgadzali się co do tego jak ta walka ma się rozpocząć. Finalnie skończyło się na bijatyce, a Elgina i Callihana rozdzielił Scott D’Amore.

» Po tym jak Michael Elgin został zwolniony z Impact Wrestling, w mediach społecznościowych, wydał następuje oświadczenie:

“Doceniam czas i możliwości jakie dał mi Impact. Z przyjemnością byłem związany z szatnią, ekipą produkcyjną i wszystkimi przedstawicielami firmy. Mam nadzieję, że z czasem wszystko się ułoży. Na razie muszę spojrzeć na jaśniejszą stronę, mam więcej czasu, aby spędzić go z synem i odzyskać to co straciłem.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michael Elgin (@bigmikeimpact)