Feud Triple H vs Shane McMahon wkrótce? Data turnieju WWE Cruiserweight Classic, John Cena vs Nakamura, Lana wystąpi podczas live eventu NXT

» Z najnowszych doniesień wynika, że Shane McMahon był wezwany przez federacje wyłącznie na jedyny występ w tv na WrestleManii, ale jak wiemy wszystko uległo zmianie, ze względu na pozytywna reakcje fanów jak i wszystkich obecnych w federacji. Obecnie sprawuje wspólnie ze Stephanie władze na RAW, ale wkrótce może dołączyć do nich Triple H co doprowadzi do ich feudu.

» Podczas dzisiejszego NXT Live eventu, który odbędzie się w Largo na Floridzie wystąpi Lana:

» 24 czerwca w Full Sail University podczas nagrywania tapingu WWE NXT odbędzie się również turniej WWE Cruiserweight Classic.

» Podczas reklam RAW pojawiła się zapowiedź live eventu WWE na Hawajach 29 czerwca, na którą awizowana jest walka Johna Ceny z…Shinsuke Nakamurą. Oprócz takowej walki, zapowiadane jest także starcie Kevina Owensa z..Brockiem Lesnarem. Zapowiada się znakomicie.

» Jak wspominałem, John Cena pojawił się w poniedziałek w programie Today Show na NBC, gdzie oczywiście zrobił jeszcze większy hype na swój powrót do WWE, który będzie miał miejsce 29 maja.