Feud Johna Ceny z Samoa Joe początkiem kolejnego konfliktu?, Shawn Michaels chwali gwiazdy NXT, Jon Jones chce walki z Brockiem Lesnarem, Enzo Amore odejdzie z WWE?

» Różne portale internetowe donoszą o tym, że free agent John Cena wkrótce rozpocznie konflikt z Romanem Reignsem co może doprowadzić do ich pojedynku na WrestleManii 34 jednak zanim to nastąpi to 16-krotny mistrz WWE będzie musiał się zmierzyć tuż po najbliższej gali PPV SummerSlam z byłym mistrzem WWE NXT oraz obecnym pretendentem do pasa Universal Samoa Joe.
Jak myślicie, czy te plany będą miały swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości?

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels udzielił wywiadu dla wwe.com, w którym wyjawił, że jego zdaniem największy postęp obecnie w federacji WWE zrobił Patrick Clark, którego obecnie możecie kojarzyć z występów jako Velveteen Dream jednak oprócz niego legendarny zawodnik wyróżnił także takie nazwiska jak: Johnny Gargano, Roderick Strong, Cezar Bononi, Adrian Jaoude, Ember Moon, Sage Beckett, Abbey Laith, Nikki Cross oraz oczywiście obecną mistrzynię Women’s NXT Asukę.

» Zawodnik UFC Jon Jones wyjawił, że wyzwanie jakie rzucił obecnemu mistrzowi WWE Universal Brockowi Lesnarowi jest aktualne i na poważnie, gdyż według niego potrzebuje takiej ‘wyjątkowej walki’ dzięki czemu jego kariera w UFC nabrałaby nowego znaczenia, a przejście do dywizji ciężkiej będzie koniecznością.

» Portal internetowy PWInisder.com informuje o tym, że w ostatnim czasie sporo niedobrego dzieje się wokół Enzo Amore, który był widziany w jednym z nocnych klubów w Buffalo co wywołało oburzenie ze strony kilku ważnych osób pracujących na zapleczu w WWE, a sam zawodnik podobno zachował się w nie stosowny sposób względem jednej z tancerek. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce zawodnik ten albo zostanie odesłany do NXT, albo jego kontrakt z największą federacją na świecie zostanie rozwiązany w trybie natychmiastowym.
Co sądzicie na temat hucznego trybu życia Enzo Amore?