Felieton: Najlepsze wejścia Triple H’a na WrestleManii

Historia WWE ma wiele ciekawych momentów. Każdy fan z utęsknieniem czeka na Wrestlemanie i zawsze ma nadzieję, że będzie lepsza niż poprzednia. Te właśnie Wrestlemanie dają nam wiele emocji, rozrywki a także nas zaskakują. Wszystkiego można się spodziewać po największej gali w roku, ale jednym z kluczowych momentów oprócz walk są wejścia zawodników. Bywają one dziwne, a zarazem zdumiewające. Były mistrz WWE Triple H, na swoim koncie ma masę różnorodnych wejść. W tym felietonie przedstawię najciekawsze ,,podróże” do ringu Huntera podczas Wrestlemanii.

1. Na Wrestlemanii XXII Triple H zmierzył się z Johnem Cena w walce gdzie na szali był pas WWE. Walka była dobra, lecz Hunter przegrał. John Cena także w niecodzienny sposób wyłonił się na stage. Ale dziś jest to nieważne. Zajmijmy się wejściem Huntera. Wyłonił się on na tronie w charakterystycznym dla niego stylu. Oglądało się to przyjemnie i nie zalatywało tandetą. Ale na pewno powtarza się motyw ,,Króla” także na innych WM-kach. W końcu nazwa ,,King of Kings” do czegoś zobowiązuje.

sd

2. Tron pojawia się także na Wrestlemanii XXX gdzie HHH przegrywa z Danielem Bryanem. Swojego męża zapowiada Stephanie, po czym pojawia się Hunter. Jest on tu przedstawiony w jaśniejszych barwach, a co najlepsze z Kobietami które dobrze podkreślają tę wejściówkę. Po zdjęciu korony rozbrzmiewa muzyka ,,The Game” , po czym Triple H udaje się do ringu. Podobało mi się to wejście, nie było przesadzone, a i było także gdzie zawiesić oko.

weeeqwws

3. Przedostatnia Wrestlemania dla Huntera była szczęśliwa. Doszło na niej do walki z debiutującym Stingiem. Triple H odniósł zwycięstwo. WWE brało udział w promocji nowego filmu o Terminatorze. Dlatego też Hunter otrzymał wejście w realiach universum Terminatora. Pojawiły się Roboty, a także sam Hunter wyłonił się na specjalnym podniesieniu i futurystyczną maską w jego stylu. Otrzymaliśmy kilka słów od Arnolda. Wejście nie było jakieś niesamowite, ale była to niezła gratka dla fanów filmów ze Schwarzenegerem.

eee

4. Pierwsza walka Triple H z Undertakerem o streak ,odbyła się podczas Wrestlemanii XVII. Oczywiście wynik tej walki jest znany. Dlaczego wspominam te wejście? Nie było ono jakieś wyjątkowe, ale theme song Huntera odegrał sam wykonawca czyli zespół MotorHead. Myślę że przyjemnie wysłuchać tego zespołu na żywo i to podczas Wrestlemanii.

wee

5. Jesteśmy już kilka dni po Wrestlemanii. Jak wszyscy wiemy HHH przegrał swój pojedynek o pas WWE World Heavyweight Championship z Romanem Reingsem. Także tu WWE postarało się przedstawić w inny sposób wejście Huntera. Przywitała nas Stephanie, która zapowiedziała swojego męża stojąc na niewielkiej wieży. Jej strój kojarzył mi się bardzo z panną lekkich obyczajów, ale pomińmy to. Pod Stephanie stało stado szkieletów, które w talii zawieszone mieli mistrzostwo WWE. Jako ciekawostkę można dodać, że jednym ze szkieletów był Finn Balor. Po zapowiedzi Stephanie, zagrał Theme Song ,,The Game” po czym Hunter udał się na ring.

ss

Jak widać jest kilka ciekawych wejść z Hunterem w roli głównej, oczywiście możliwe że są jeszcze inne ciekawe drogi na ring w jego wykonaniu, ale przedstawiłem te które mi się podobają i które mogą zaciekawić was. A wy jak myślicie? Które wejścia Triple H są zaskakujące, niecodzienne lub po prostu się wam podobają?